تاريخ: ۱۳۹۹ چهارشنبه ۲۱ خرداد ساعت ۱۷:۵۹ کد مطلب: 58438
 دست یاری گر هلال احمر تربت‌حیدریه در دستان نیازمندان
معاون مدیرعامل و رئیس جمعیت هلال احمر تربت‌حیدریه خبر داد:توزیع بیش از هزار و ۳۰۰بسته بهداشتی،معیشتی به نیازمندان و بیماران خاص

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان تربت حیدریه؛سعید فکوری در مراسم توزیع بسته‌های معیشتی که با حضور مسولین شهرستان در محل سالن ورزشی جمعیت هلال احمر تربت حیدریه برگزار شد؛ گفت:با آغاز رزمایش مواسات و کمکهای مومنانه جمعیت هلال احمر نیز در قالب  طرح دست یار برای دست گیری از نیازمندان و بیماران خاص جمعیت هلال‌احمر  با فراخوان و کمک خیرین قدم در این راه خیر گذاشت .


او افزود:با کمک جمعیت هلال احمر استان و خیرین شهرستان هزار و ۶۸بسته بهداشتی برای بیماران خاص و صعب العلاج تهیه شد که به نمایندگان مراکز خدمات رسان تحویل داده شد.
فکوری افزود: ۲۰۰بسته غذایی شامل حبوبات،روغن،برنج،و... به ارزش‌ ریالی هر بسته ۳میلیون ریال برای نیازمندان تهیه شده است که بین ممد جویان جمعیت هلال احمر شهرستان توزیع می‌شود.

او در پایان با بیان اینکه در طول غربالگری کرونا بیش از ۷۳هزار نفر غربالگری شدند افزود: در طول این طرح بیش از ۲۵ هزار خودرو غربالگری شدند و تعداد۸۵ مورد مشکوک به مراکز درمانی معرفی شدند.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی