تاريخ: ۱۴۰۰ چهارشنبه ۸ ارديبهشت ساعت ۲۰:۳۵ کد مطلب: 63700
 زاوه در مقابله با زلزله یک صدا شد
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر تربت حیدریه سعید فکوری معاون مدیرعامل و رئیس هلال احمر تربت حیدریه گفت: با توجه به زلزله ای که فروردین ماه رخ داد، لزوم ضرورت و بازنگری در اطلاعات و بانک ها  احساس میشود  وبا توجه به نظر  مساعد فرماندار و معاونین این کار انجام شد.


او افزود: در این جلسه مباحثی شامل  معرفی اماکن دپوی تجهیزات امدادی و پشتیبانی  در بخش سلیمان و بخش مرکزی و پیگیری  ارسال فرم ها و چارتهای فرماندهی در سانحه توسط  ادارات مورد برسی قرار گرفت و مصوب فرمها را در محل  تکمیل و تحویل دهند.


رئیس هلال احمر تربت حیدریه ادامه داد:  با وجود اماکن و پارامترهای مدنظر،شهرداریها و بخشداری ها  طبق قانون مدیریت بحران سال ۹۹  باید زمین را با پارامترهای تعریف شده به جمعیت هلال احمر جهت طراحی اردوگاه روباز اعلام کنند.

فکوری بیان کرد: یکی دیگر از موضوعات  جلسه بازدید از سالن‌ها حذف و تکمیل چک لیست اطلاعات سالن‌ها و سوله ها جهت استفاده در اسکان اضطراری و پشتیبان انبار پشتیبانی احتمالی عملیاتی شهرستان بود.


او تصریح کرد: در پایان ابلاغ شرح وظایف به روابط کاری در حوزه اسکان اضطراری و وظایف سازمان هایی که در بحث اسکان اضطراری مسئولیت دارند و بایدها و نبایدها طور مشخص شده که از طریق فرماندار ابلاغ شد.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی