تاريخ: ۱۴۰۰ چهارشنبه ۱۳ مرداد ساعت ۸:۱۳ کد مطلب: 65723
 اهدای خون جوانان هلال احمر تربت حیدریه در دهه ولایت و امامت


به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر تربت حیدریه ، معاون مدیر عامل و رئیس شعبه بیان کرد: با توجه به گسترش موج پنجم ویروس کرونا و نیاز بیماران به این فرآورده حیاتی  و کمبود ذخائر خونی ، جوانان جمعیت هلال احمر تربت حیدریه با اهدا خون خود نعمت زندگی را با دیگران شریک شدند .

وی گفت: اعضای جمعیت هلال احمر شهرستان تربت حیدربه با تحقق و گسترش "شعار اهدای خون اهدای زندگی و نجات جان انسان‌ها" در این امر خدا پسندانه شرکت کردند.

وی خاطر نشان کرد : با اعلام سازمان انتقال خون مبنی بر نیاز به فرآورده های خونی، تعداد  ۱۵  نفر از جوانان بشردوست هلال احمر شهرستان به مناسبت دهه ولایت و امامت و همچنین ۹ مردادماه روز جهانی اهدای خون با حضور در پایگاه انتقال خون و با رعایت پروتکل های بهداشتی نسبت به اهدای خون خود اقدام کردند .
 
 وی افزود: اگر اهدای خون به یک فرهنگ و باور عمومی تبدیل شود افراد با تکیه بر مهربانی و کمک به همنوع، سلامتی را برای خود و دیگران به ارمغان خواهند آورد.
معاون مدیرعامل و رئیس جمعیت هلال احمر تربت حیدریه در پایان گفت: از تمامی مردم نوع‌دوست  می‌خواهم  فعالانه در اهدا خون، مشارکت کرده و فراموش نکنیم بیماران چشم انتظار حضور اهداء کنندگان خون هستند
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی