پربیننده‌ترین ها
گفتگو
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۰ يکشنبه ۲۵ مهر ساعت ۷:۵۲ کد مطلب: 67238
 برگزاری جلسه هماهنگی با بخشداران بخش های رخ ،کدکن و بایگ در روز جهانی و هفته کاهش بلایای طبیعی
معاون، مدیر عامل و رئیس شعبه تربت حیدریه از برگزاری جلسه هماهنگی با بخشداران بخش های رخ ،کدکن و بایگ در روز جهانی و هفته کاهش بلایای طبیعی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر تربت حیدریه سعید فکوری گفت: هماهنگی ایجاد اتاق آماده عملیات در بخش ها صورت گرفته است که این امر با سه بخشدار تربت حیدریه و زاوه بررسی و در حال اجرا میباشد.

او افزود: فعال نمودن خانه های هلال در روستاها به جهت افزایش تاب آوری در اولویت است و تجهیز اتاقهای عملیات در صورت در اختیار گذاشتن فضای مناسب از،طرف بخشداران نیز از اهم فعالیتها در فاز آمادگی در مقابله با بحران است.

همچنین علاوه بر این، بازدید میدانی از محل ساخت پایگاه گرماب صورت پذیرفت و چگونگی استفاده از پتانسیل خیرین منطقه به جهت شروع به کار پروژه پایگاه جاده ای گرماب به همراه بخشدار رخ مورد بررسی قرار گرفت .

فکوری گفت: هماهنگی‌هایی با شورای روستا صورت گرفته است که اهالی روستا زمینه جابجایی کانکس پایگاه را در قالب ایجاد سکوهای نصب کانکس ها فراهم آورده و قسمتی از کار انتقال و برنامه‌های عمرانی را این دوستان به عهده داشته باشند .

 و در پایان معاون مدیرعامل و رئیس جمعیت هلال احمر تربت حیدریه گفت : قرار است در بخش کدکن هم  که محروم بوده و بعد مسافت تا مرکز شهرستان زیاد است اتاق آماده عملیات ایجاد شود.به همین جهت بخشداری کدکن فضا را در اختیار قرار داده است و با توجه به صعب العبور منطقه و اینکه در فصل‌های پربارش سال نمی‌توانیم به منطقه  دسترسی داشته باشیم ایجاد اتاق عملیات جز ضروریات میباشد.همچنین هماهنگیهایی با بخشداری بایگ صورت گرفته و در صورت تامین محل دپو اقلام در خصوص ایجاد اتاق آماده عملیات بایگ نیز اقدام صورت خواهد پذیرفت
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی