پربیننده‌ترین ها
گفتگو
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۰ پنج شنبه ۱۳ آبان ساعت ۷:۳۹ کد مطلب: 67345
 معاون مدیر عامل و رییس جمعیت هلال احمر شهرستان تربت حیدریه در پی درگذشت امدادگر داوطلب این جمعیت، به خانواده این امدادگر و جمعیت هلال‌احمر تسلیت گفت.


خبر رفتن امدادگر عزیزمان از بین ما، خبری ساده نیست که بتوان به راحتی از آن عبور کرد. درس‌هایی در زندگی بسیاری از افراد نهفته است که می‌توان با دریافت نکات مثبت و کلیدی آن، مسیر زندگی خود را متحول ساخت و طور دیگری به ادامه زندگی نگریست. همچنین رفتن عزیزانی از بین ما به دیار ابدی و اثرات مثبت و عمیقی که در طول حیات‌شان در این دیار فانی بر جای گذاشته‌اند به ما یادآوری می‌کند و راه رسیدن به سعادت را نمایان‌تر. زندگی امدادگران نیز درس‌هایی این چنین به ما می‌آموزد.

درگذشت پرستار و نجاتگر جوان جمعیت هلال احمر  (بهروز اسماعیل زاده) که چندین سال بعنوان امدادگر در حوادث حضور موثر و درخشانی داشت، چنان تلخ و سنگین است که به دشواری به باور می نشیند. هنوز خاطره حضور چندین ساله اش در پایگاه های بین شهری هلال احمر شهرستان تربت حیدریه، که حضوری آراسته به سادگی, حسن خلق و خدمتی صادقانه بود در ذهن و یاد ما جاریست.

اینجانب ضمن ارج نهادن به مراتب جان‌فشانی‌ها و تلاش‌های صادقانه این پرستار خدوم و امدادگر جوان در انجام فعالیت بشردوستانه، این مصیبت را به بازماندگان آن مرحوم، امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر تسلیت عرض میکنم، برای وی از درگاه خداوند متعال مغفرت و برای سایر بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل خواهانم.

سعید فکوری
معاون مدیرعامل و رییس جمعیت هلال احمر تربت حیدریه

بهروز اسماعیل زاده، پرستار و امدادگر ۲۷ ساله (متولد 1373) امداد و نجات استان خراسان رضوی بود که  سابقه خدمت داوطلبانه در سه پایگاه امداد و نجات جاده ای هلال احمر شهرستان تربت حیدریه را در کارنامه خود داشت و سحرگاه ۱۰ آبان ماه به علت ایست قلبی در حین کار به دیار حق شتافت.

روحش شاد و یادش مانا
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی