پربیننده‌ترین ها
گفتگو
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۰ شنبه ۱۵ آبان ساعت ۷:۴۴ کد مطلب: 67354
 ⭕️ پیام تبریک ریاست جمعیت هلال احمر شهرستان تربت حیدریه به مناسبت ۱۴ آبانماه، هفتاد و چهارمین سالروز تاسیس سازمان جوانان
▫️زیباترین خاطرات زندگی در زمان‌هایی رقم می‌خورد که خدمت خالصانه داوطلبانه در حساس‌ترین برهه زمانی زندگی انسان یعنی جوانی رخ می‌دهد و سازمان جوانان هلال احمر به عنوان سازمانی برخاسته از جوانان زیباترین فرصت آماده کار شدن در فصل جوانی است.

▫️سازمان جوانان جمعیت هلال احمر هفتادو چهار سال پیش با انگیزه برخورداری از نیروی جوان، پرشور و فعال در جهت پیشبرد اهداف بشردوستانه در کشور عزیزمان تشکیل شد.

امروزه یکی از قویترین و منسجم ترین تشکیلاتی است که در زمینه آموزش و تربیت جوانان در راستای امور بشردوستانه و امدادی فعالیت می‌کند. تردیدی نیست که فعالیت های با ارزش اعضای جوان در عرصه های مختلف خدمات داوطلبانه به ویژه در خانواده بزرگ جمعیت هلال احمر تحسین برانگیز ارزشمند و مایع مباهات است.جوانانی که بدون هیچ منتی همواره در همه حوادث در کنار نیازمندان و آسیب دیدگان حضور دارند.

▫️اینجانب بر خود لازم می‌دانم سالروز تشکیل این سازمان توانمند با نشاط و مردمی را به همه اعضای جوان با انگیزه و پرشور و همکاران خدوم و پرتلاش این حوزه تبریک عرض نموده توفیق خدمت رسانی به ملت شریف ایران به ویژه جوانان برومند مرز و بوم را از درگاه حضرت حق آرزومندم.

در پایان از باریتعالی خواستارم ظل توجهات حضرت عصر(عج) با تکیه بر این جوانان برومند و ساعی شاهد صلح پایدار میان ملت ها و تسکین آلام دردمندان و جهانی عاری از خشونت که بیش از پیش نیاز عصر کنونی است، باشیم.

سعید فکوری
معاون مدیرعامل و رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان تربت حیدریه
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی