پربیننده‌ترین ها
گفتگو
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۰ شنبه ۶ آذر ساعت ۸:۳۷ کد مطلب: 67559
 معاون مدیرعامل و رئیس جمعیت هلال احمر تربت حیدریه از حضور تیم های امداد و نجات جمعیت هلال احمر از برگزاری مانور جاده‌ای به یادبود قربانیان حوادث جاده‌ای و آمادگی هلال احمر در برابر خدمات رسانی طرح زمستانه خبر داد .

🖋به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر تربت حیدریه؛سعید فکوری گفت: به مناسبت گرامیداشت روز قربانیان حوادث جاده‌ای و شروع طرح امداد زمستانه، مانور امداد و نجات در حوادث جاده‌ای، در شهرستان تربت حیدریه برگزار شد.


🔸او افزود: دستگاه‌های عضو ستاد پیشگیری هماهنگی و فرماندهی در عملیات پاسخ به بحران،آتش نشانی ،هلال احمر ،اورژانس ،پلیس راه ،نیروی انتظامی و اداره راه و شهرسازی در این مانور جاده ای حضور داشتند.


🔸سعید فکوری بیان کرد: در این عملیات مانور فرضیه تصادف یک دستگاه تریلی با خودروی سواری با دو مصدوم همراه داشت ،که پس از تثبیت صحنه توسط عوامل پلیس راه و ایمنی جاده، عملیات اطفای حریق توسط آتش نشانی انجام شد و بحث رها سازی و انتقال توسط جمعیت هلال احمر صورت گرفت و بعد تحویل به اورژانس داده شد.


🔸او ادامه داد : هدف از برگزاری مانور جاده‌ای افزایش ارتقاء توانمندی و ارزیابی چگونگی عملکرد دستگاه در زمان حوادث جاده ای و بررسی نقاط ضعف همراه بوده است و با حضور معاون فرماندار و جمعی از روسای ادارات برگزار شد‌.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی