پربیننده‌ترین ها
گفتگو
نظرسنجی

1234567  بعدي  >>
امداد رسانی نجاتگران هلال احمر تربت حیدریه به حادثه واژگونی خودروی 405 در محور مشهد به تربت حیدریه
🔹معاون و مسئول امداد و نجات جمعیت هلال احمر تربت حیدریه از امداد رسانی نجاتگران این شعبه به مصدومین حادثه واژگونی خودروی سواری 405 در کیلومتر 80 محور مشهد به تربت حیدریه خبر داد.
تاریخ انتشار: ۱۴۰۲/۱/۲۶ ساعت ۱۴:۲۵

آغاز دوره پیش بیمارستانی ویژه خواهران در شهرستان تربت حیدریه
رئیس جمعیت هلال احمر تربت حیدریه از برگزاری دوره پیش بیمارستانی ویژه خواهران با حضور تعداد 20 نفر خبر داد محمد امانی گفت : این دوره با هدف ارتقا سطح دانش و اگاهی امدادگران خواهربه تعداد20 نفر به مدت 45 ساعت با حضور 2 مربی تخصصی پیش بیمارستانی و با حضور ناظر استانی برگزار میگردد امانی در پایان افزود پس از اتمام دوره و موفقیت اعضا در آزمون کتبی و عملی گواهینامه معتبر به این عزیزان اعطا خواهد گردید
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۱۲/۲ ساعت ۱۰:۲۶

طعم شیرین یلدای 1401 با حضور کودکان بی سرپرست و معلول در جمعیت هلال احمر تربت حیدریه
محمد امانی رئیس جمعیت هلال احمر تربت حیدریه از برگزاری جشن یلدای 1401 ویژه کودکان بی سرپرست و معلول با همکاری بهزیستی شهرستان در طولانی ترین شب سال خبر داد .
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۱۰/۱ ساعت ۷:۵۱

توزیع بسته های تحصیلی به ارزش 180/000/000 در بین دانش آموزان مدرسه استثنایی بهار در شهرستان زاوه به مناسبت روز جهانی معلولان
محمد امانی ریاست جمعیت هلال احمر تربت حیدریه گفت : تعداد 60 بسته تحصیلی به ارزش 180/000/000 ریال توسط واحد داوطلبان و خیرین شعبه تهیه و در بین دانش آموزان مدرسه استثنایی بهار توزیع گردید . وی افزود :این طرح خداپسندانه با هدف ترویج فرهنگ خیرخواهی و فعالیت های عام المنفعه در روز جهانی معلولان انجام پذیرفت . همچنین در حاشیه این کار نیکوکارانه کلیه دانش آموزان با کمک های خیرین پذیرایی گردیدند .
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۹/۱۴ ساعت ۱۳:۹

اعزام تیم سحر و اجرای برنامه های فرهنگی به روستای محروم شهرستان زاوه
به گزارش روابط عمومی این جمعیت تیم سحر متشکل از 10 نفر از اعضای جوانان جهت اجرای برنامه های فرهنگی به روستاهای محروم شهرستان زاوه اعزام گردیدند . محمد امانی رئیس جمعیت هلال احمر تربت حیدریه گفت : تیم اعزامی نسبت به انجام فعالیت های فرهنگی و بازی های بومی محلی (طناب کشی – نقاشی روی صورت – مارپله و ...) اقدام نمودند و با ایجاد فضای دوستانه و همدلی بین کودکان یتیم این منطقه محروم نسبت به آموزش های امدادی نیز اقدام نمودند
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۹/۱۴ ساعت ۱۲:۵۸

برگزاری اردوی جهادی توسط کانون دانشجویی دانشگاه فرهنگیان به روستای کم برخوردار حاجی بیگی از توابع کدکن در شهرستان تربت حیدریه
ریاست جمعیت هلال احمر از اعزام کاروان جهادی روستای کم برخوردار حاجی بیگی از توابع کدکن شهرستان تربت حیدریه توسط کانون دانشجویی هلال احمردر دانشگاه فرهنگیان خبر داد محمد امانی گفت : هدف از اعزام این کاروان جهادی ایجاد حس شادابی و نشاط در دانش آموزان و ترویج فرهنگ کمک به همنوع و مشارکت در امور اجتماعی می باشد
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۹/۲ ساعت ۸:۴۸

اجرای ویژه برنامه های گرامیداشت یوم الله 13 آبان توسط جمعیت هلال احمر شهرستان تربت حیدریه
رئیس جمعیت هلال احمر تربت حیدریه از برگزاری برنامه های متنوع در 13 آبان روز مبارزه با استکبار جهانی خبر داد .
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۸/۱۴ ساعت ۱۲:۵۸

اجرای طرح ارمغان مهر در آغازین روزهای سال تحصیلی جدید توسط جمعیت هلال احمرتربت حیدریه
رئیس جمعیت هلال احمر تربت حیدریه از اجرای دو طرح ارمغان مهر و مهر،بانی ، مهر در روزهای اول سال تحصیلی با اعتباری بالغ بر 1/000/000/000ریال خبر داد
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۷/۲۰ ساعت ۱۰:۳۶

ارائه خدمات امدادونجات جمعیت هلال احمر شهرستان تربت حیدریه به بیش از 1000 نفر در طرح همسفران خورشید7
محمد امانی معاون مدیر عامل وسرپرست شعبه تربت حیدریه به تشریح ارائه خدمات امداد و نجات جمعیت هلال احمرشهرستان به مردم در روزهای پایانی ماه صفر در قالب طرح همسفران خورشید 7 پرداخت.. محمد امانی با اشاره به آمار خدمات امداد و نجات ارائه‌شده به مردم در طرح همسفران خورشید گفت: جمعیت هلال احمر شهرستان تربت حیدریه در طرح همسفران خورشید7 برای ارائه خدمات امداد و نجات به زائران حرم حضرت امام رضا در روزهای پایانی ماه صفر به اجرا درآمد، در مجموع به بیش از 1000 نفر خدمات ارائه گردید
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۷/۱۰ ساعت ۹:۳۰

7 مصدوم در اثر واژگونی خودروی سواری پراید در کیلومتر ۱۴۹ محور مشهد به تربت حیدریه
سرپرست جمعیت هلال احمر تربت حیدریه از امداد رسانی امداد گران این شعبه به مصدومین حادثه واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پراید در کیلومتر۱۴۰ محور مشهد به تربت حیدریه با 7 مصدوم خبر داد.
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۵/۱۸ ساعت ۷:۵۷

امداد رسانی هلال احمر تربت حیدریه به حادثه واژگونی خودروی کامیون در کیلومتر ۶۴ محورتربت حیدریه به مشهد
معاون و مسئول امداد و نجات جمعیت هلال احمر تربت حیدریه از امداد رسانی امداد گران این شعبه به مصدومین حادثه واژگونی یک دستگاه کامیون در کیلومتر۶۴ محور تربت حیدریه به مشهد خبر داد.
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۵/۱۲ ساعت ۱۱:۲۸

3 مصدوم در اثر برخورد یکدستگاه پژو پارس با موتورسیکلت
معاون و مسئول امداد و نجات جمعیت هلال احمر تربت حیدریه از امداد رسانی امداد گران این شعبه به مصدومین حادثه برخورد یک دستگاه خودروی سواری پژو پارس با موتورسیکلت در کیلومتر۱۲۰ محور تربت حیدریه به مشهد خبر داد.
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۵/۱۱ ساعت ۱۲:۴۶

امداد رسانی هلال احمر تربت حیدریه به حادثه برخورد خودروی پراید با گاردیل در کیلومتر ۴۵ محور تربت حیدریه به باخرز
معاون و مسئول امداد و نجات جمعیت هلال احمر تربت حیدریه از امداد رسانی امداد گران این شعبه به مصدومین حادثه برخورد خودروی پراید به گاردیل در کیلومتر۴۵ محور تربت حیدریه به باخرز خبر داد.
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۴/۱۳ ساعت ۸:۵۵

امداد رسانی هلال احمر تربت حیدریه به حادثه برخورد خودروی تریلی به کامیون در محور مشهد به تربت حیدریه
معاون و مسئول امداد و نجات جمعیت هلال احمر تربت حیدریه از امداد رسانی امداد گران این شعبه به مصدومین حادثه برخورد تریلی به کامیون در کیلومتر۸۰ محور مشهد به تربت حیدریه خبر داد.
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۴/۱۳ ساعت ۸:۳۴

امداد رسانی هلال احمر تربت حیدریه به حادثه برخورد خودروی پراید با کامیونت در محور مشهد به تربت حیدریه
معاون و مسئول امداد و نجات جمعیت هلال احمر تربت حیدریه از امداد رسانی امداد گران این شعبه به مصدومین حادثه برخورد خودروی سواری پراید به کامیونت در کیلومتر ۱۲۵ محور مشهد به تربت حیدریه خبر داد.
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۴/۵ ساعت ۷:۱۷

امداد رسانی هلال احمر تربت حیدریه به حادثه واژگونی خودروی چری در محور مشهد به تربت حیدریه
معاون و مسئول امداد و نجات جمعیت هلال احمر تربت حیدریه از امداد رسانی امداد گران این شعبه به مصدومین حادثه واژگونی خودروی سواری چری در کیلومتر ۱۱۲ محور مشهد به تربت حیدریه خبر داد.
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۳/۲۱ ساعت ۹:۱۲

جستجو و نجات دو دختر7 و 12 ساله در ارتفاعات روستای پاگدار شهرستان تربت حیدریه
معاون و مسئول امداد و نجات جمعیت هلال احمر تربت حیدریه از عملیات جستجو ونجات دو دختر ۱۲و۷ ساله در ارتفاعات روستای پاگدار از توابع بخش رخ شهرستان تربت حیدریه خبر داد.
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۳/۱۱ ساعت ۸:۴

اختصاص بیش از ۲۳میلیارد ریال برای ساخت پایگاه هلال احمر گرماب تربت حیدریه
رئیس جمعیت هلال احمر تربت حیدریه از اختصاص ۲۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برای ساخت پایگاه امداد و نجات هلال احمر گرماب این شهرستان خبر داد.
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۳/۷ ساعت ۱۲:۲۷

امداد رسانی هلال احمر تربت حیدریه به حادثه واژگونی خودروی سواری پژو ۴۰۵
معاون مدیرعامل و رئیس جمعیت هلال احمر تربت حیدریه از عملیات نجات ورهاسازی توسط نجاتگران پایگاه جاده ای گرماب به مصدومین حادثه واژگونی خودروی پژو ۴۰۵ در کیلومتر ۱۱۰ محور مشهد به تربت حیدریه خبر داد.
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۲/۴ ساعت ۷:۲۷

تولد نوزاد عجول تربتی در پایگاه امداد و نجات بین شهری جمعیت هلال احمر
نوزاد عجول تربتی در پایگاه امداد و نجات بین شهری جمعیت هلال احمر متولد شد
تاریخ انتشار: ۱۴۰۱/۱/۲۸ ساعت ۸:۴۲
1234567  بعدي  >>