تاريخ: ۱۳۹۳ دوشنبه ۲۰ بهمن ساعت ۱۵:۴۱ کد مطلب: 2200
 مراسم کلنگ زنی ساختمان موسسه علمی کاربردی هلال احمر سبزوار در ایام الله دهه فجر


همزمان با دهه مبارک فجر صورت گرفت:کلنگ احداث ساختمان موسسه علمی کاربردی هلال احمر سبزوار به زمین خورد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال هلال احمر خراسان رضوی
در این مراسم که با حضور نائب رئیس شورای عالی نظام پزشکی کشور،رئیس مجمع نمایندگان خراسان رضوی ، نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی و فرماندار سبزوار برگزار شد،مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی با بیان اینکه شهرستان سبزوار دومین شهرستان دارای مرکز علمی کار بردی هلال احمر در کل کشوراست اظهارداشت: احداث ساختمان برای این مجموعه یکی از نیاز های ضروری در مجموعه شهرستان سبزوار است.
سید مجتبی احمدی با بیان اینکه مجتمع بزرگ جمعیت هلال احمر سبزوار در سال 71 و با حضور مرحوم دکتر وحید دستجردی رئیس اسبق جمعیت هلال احمر کشور کلنگ زنی شده است تصریح کرد: متاسفانه به دلیل مشکلات اعتباری از آن دوران تاکنون نتوانسته ایم این مجموعه را به اتمام برسانیم.
وی با بیان اینکه برای ساخت این مجموعه اعتباری بالغ بر600 میلیون تومان پیش بینی شده است خاطرنشان کرد:این مجموعه اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 600 میلیون تومان نیاز است که در حال حاضر بخشی از آن تامین شده است.
احمدی با بیان اینکه این مجموعه در زمینی به مساحت یک هزار 600 متر ساخته خوهد شد ادامه داد:امیدوارهستیم با همکاری و همراهی مسئولین و تامین اعتبارات مورد نیاز شاهد احداث ساختمان این مجموعه در شهرستان باشیم.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی ادامه داد: پیمانکار پروژه نیز به زودی مشخص خواهد شد که با مشخص شدن آن روند اجرای پروژه در سال جاری آغاز خواهد شد.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی