امروز: ۱۴۰۲/۱۲/۱۰تاريخ: ۱۳۹۵ سه شنبه ۲۶ مرداد ساعت ۹:۴۹ کد مطلب: 28288
 انتخابات کانون پیشکسوتان هلال احمر خراسان رضوی برگزار شد
انتخابات کانون بازنشستگان جمعیت هلال احمر استان در حضور اعضا هیات مدیره کانون بازنشستگان کشور برگزار گردید
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی،سیدابراهیم زمانیه شهری رئیس هیات مدیره کانون بازنشستگان هلال احمر استان گفت:طبق اساسنامه کانون هرچهارسال یک بار این انتخابات برگزار می شود .
وی با بیان این مطلب که در گذشته یک نفر به عنوان دبیر، امور مربوط به بازنشستگان در هلال احمر استان را انجام می داد افزود:طبق اصلاحیه اساسنامه این کانون که به تایید وزارت کشور هم رسیده است این انتخابات هر چهار سال یک بار برگزار می شود وتعداد پنج نفر از منتخبین استان که سابقه مدیریت داشته و از مقبولیت بیشتری بین همکاران بازنشسته برخوردارند انتخاب می شوند.
رئیس هیات مدیره کانون بازنشستگان هلال احمر استان گفت: 61 نفر از پیشکسوتان هلال احمر استان در این انتخابات شرکت داشتند که از این تعداد 9 نفر کاندید شده بودند.
زمانیه شهری تصریح کرد که این انتخابات در حضور آقایان رستگاری وجعفرزاده ؛رئیس وعضو هیات مدیره کانون بازنشستگان هلال احمر کشور برگزار شد .
همچنین حجت الاسلام والمسلمین مشیریان دبیر اتاق فکر حوزه علمیه خراسان رضوی نیز که از سخنرانان این مراسم بود،اظهار کرد:کمک به درماندگان وضعفا بهترین صدقه است وبیشترین خدمات را انهایی می توانند داشته باشند که پیشکسوت وصاحب تجربه هستند.
وی افزود:انتقال تجربیات به جامعه امروز ونسل جوان یک ضرورت است واز بهترین خدمات محسوب می شود.
وی ادامه داد:بخش عمده ای از آسیبهای اجتماعی با عمل به این روایت از حضرت رضا(ع) که سه خصلت اصلی مومن را شامل:سنتی از سوی خدا(رازداری)،سنتی از پیامبر اکرم(ص) مدارا با مردم وسنتی از امام که صبوری وشکیبایی است ، برطرف می شود.
نتیجه انتخابات به شرح ذیل می باشد:
1- سید ابراهیم زمانیه شهری با بیشترین رای به عنوان رئیس هیات مدیره کانون بازنشستگان
2- محمدابراهیم توکلی ،نائب رئیس هیات مدیره کانون بازنشستگان
3- مصطفی گودرزی،دبیر کانون بازنشستگان
4- مهدی جعفری عضو کانون بازنشستگان
5- جواد سلطانی عضو کانون بازنشستگان
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی