امروز: ۱۴۰۰/۱۱/۵
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تاريخ: ۱۳۹۷ دوشنبه ۱۲ آذر ساعت ۹:۷ کد مطلب: 44885
 کلاسهای ورزشی پیلاتس ویژه خواهران آغاز شد
مسئول دفتر امور بانوان هلال احمر خراسان رضوی گفت:کلاسهای ورزشی پیلاتس با هدف حفظ سلامتی بانوان همکار هلال احمر در سالن ورزشی ساختمان صلح برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی هلال احمر خراسان رضوی ،ناهید حق شناس گفت:این کلاس ورزشی در روزهای فرد از ساعت 13 لغایت 14 به تعداد 8 جلسه در محل سالن ورزشی ساختمان صلح برگزار می شود.
وی با اشاره به اینکه مادران نقش اصلی را در سلامت وتربیت اجتماعی کودکان دارند ، افزود: پیلاتس(کنترولوژی) باعث ایجاد هماهنگی بین جسم ، ذهن وروح می شود ویکی از معروف ترین سیستم های ورزشی در کشور است.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی