امروز: ۱۴۰۳/۴/۱تاريخ: ۱۳۹۹ دوشنبه ۲۰ بهمن ساعت ۱۰:۱۶ کد مطلب: 62156
 دیدار اعضاء کمیته عفاف و حجاب استانداری با مدیرعامل هلال احمرخراسان رضوی
 اعضاء کمیته عفاف و حجاب استانداری با مدیرعامل و اعضاء کمیته عفاف و حجاب هلال احمر خراسان رضوی  دیدار و گفتگو کرد 
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی ، ناهید احمدی زاده مشاور امور بانوان جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی گفت : به منظور ارزیابی عملکرد سازمان ها و نهادهای دولتی و غیر دولتی در زمینه فعالیت های مربوط به طرح عفاف و حجاب و ضرورت اشاعه این فرهنگ ، روز گذشته 19 بهمن ماه ، بازرسان کمیته  عفاف وحجاب استانداری ، در این جمعیت حضور یافتند .
احمدی زاده اضافه کرد : در این دیدار که اعضای کمیته عفاف و حجاب جمعیت هلال احمر نیز حضور داشتند ، دکتر احمدی مدیرعامل هلال احمر استان خراسان رضوی ضمن اشاره به شرح وظایف و اهداف هلال احمر گفت : مسئولیت شورای فرهنگی در جمعیت با نماینده  ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان می باشد
و تمامی فعالیتهای فرهنگی درشورای ثلاثه برنامه ریزی می گردد و این کمیته،با ابلاغ سازمانی ، در معاونت جوانان این جمعیت تشکیل شده است. 
دکتر احمدی در این جلسه تصریح کرد : با توجه به اینکه مخاطبان جمعیت طیف وسیعی از جوانان و داوطلبان و اقشار مختلف جامعه می باشند، لذا گستره فعالیت زیادی را در برگرفته و در این زمینه آموزش‌های مستمر و نیز مسابقات متعددی انجام می گیرد.
گفتنی است : بازرسان کمیته عفاف و حجاب استانداری در خاتمه به بررسی مستندات پرداخته و از فعالیت های جمعیت در این زمینه بازدید کردند.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی