امروز: ۱۳۹۷/۳/۳
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
ارتباط با معاونت
منوی معاونت
اطلاعیه ها
نظرسنجی
عملکرد معاونت امور جوانان در اجرا طرح ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی را چگونه ارزیابی می کنید؟  
 نمايش نتايج
سامانه های ستادی
بنر
اخبار ویژه جوانان
 • دومین دوره انتخابات مجمع دبیران کانون های دانشجویی و جوانان جمعیت هلال احمر خراسان رضوی با حضور نماینده سازمان جوانان جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران ٬ معاون امور جوانان هلال احمر خراسان رضوی ٬هیئت نظارت برانتخابات مجمع دبیران استان و کارشناسان ستادی و دبیران کانون های دانشجویی و جوانان استان برگزار شد
  ۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۷ ارديبهشت
 • کارگاه آموزشی کار آفرینی ومبانی کسب وکار از 30 فروردین ماه با حضور بیش از 50 نفر از اعضا جوانان هلال احمر استان به مدت دو روز در مجموعه هتل سحاب طرقبه برگزار می شود.
  ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۸ فروردين
 • بیش از ۲۹۰ هزار نفر از زائران امام علی بن موسی الرضا(ع) از خدمات اعضا جوانان جمعیت هلال احمر خراسان رضوی بهره مند شدند.
  ۱۳۹۷ پنج شنبه ۱۶ فروردين
 • برگزاری دوره های پیشگیری از آسیبهای اجتماعی در جمع:
  معاون امور جوانان استان از اجرایی شدن بند 5 و بند 7 تفاهم نامه سه جانبه فی مابین وزارت کشور ،ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری و جمعیت هلال احمر در سطح شعب استان خبر داد
  ۱۳۹۷ سه شنبه ۱۴ فروردين
 • معاون جوانان هلال احمر استان خراسان رضوی گفت: ۶۰ تا ۷۰ درصد حوادث جاده ای کشور که منجر به فوت می شود، به خاطر خطای انسانی صورت می گیرد.
  ۱۳۹۷ پنج شنبه ۹ فروردين
 • سال گذشته 22 پایگاه جوانان جمعیت هلال احمر در نوروز 96 در سطح خراسان رضوی فعال بود که امسال این رقم به 32 پایگاه رسیده و افزایشی 40 درصدی پیدا کرده است؛ این نکته ای است که معاون جوانان جمعیت هلال احمر استان از آن خبر می دهد.
  ۱۳۹۷ چهارشنبه ۸ فروردين
 • مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی با اشاره به اینکه معاونت امور جوانان هلال احمر استان جزو 5 معاونت برتر کشور در این حوزه قرار گرفته است، گفت: در آخرین ارزیابی عملکردی صورت گرفته پست جوانان «شهید امدادگر محمد وطن‌پرست» تربت حیدریه به عنوان پست برتر ملی و استانی معرفی شد.
  ۱۳۹۷ چهارشنبه ۸ فروردين
 • در راستای کاهش تصادفات جاده ای:
  مسابقه پیامکی «بهرفت2» برگزار می شود
  معاون جوانان جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از برگزاری دومین دوره مسابقه پیامکی بهرفت در سراسر کشور توسط سازمان جوانان خبر داد.
  ۱۳۹۷ سه شنبه ۷ فروردين
 • دور نخست طرح ایمنی و سلامت مسافران نوروزی هلال احمر در خراسان رضوی در حالی پایان یافته که در پست های جوانان این جمعیت در استان، شور و شوق افتخار خادمی زائران حرم مطهر رضوی تا ابتکارات خلاقانه این اعضا را می توان به خوبی مشاهده کرد.
  ۱۳۹۷ دوشنبه ۶ فروردين
 • : مرد پنجم دو سرعت جهان گفت: افتخار می کنم که به عنوان عضو کوچکی در جمعیت هلال احمر به عنوان سفیر "نه به تصادفات جاده ای خدمت کنم.
  ۱۳۹۷ دوشنبه ۶ فروردين

دومین دوره انتخابات مجمع دبیران دانشجویی و جوانان جمعیت هلال احمر خراسان رضوی برگزار شد
دومین دوره انتخابات مجمع دبیران کانون های دانشجویی و جوانان جمعیت هلال احمر خراسان رضوی با حضور نماینده سازمان جوانان جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران ٬ معاون امور جوانان هلال احمر خراسان رضوی ٬هیئت نظارت برانتخابات مجمع دبیران استان و کارشناسان ستادی و دبیران کانون های دانشجویی و جوانان استان برگزار شد
۱۳۹۷/۲/۲۷

برگزاری کارگاه کارآفرینی ومبانی کسب وکار
کارگاه آموزشی کار آفرینی ومبانی کسب وکار از 30 فروردین ماه با حضور بیش از 50 نفر از اعضا جوانان هلال احمر استان به مدت دو روز در مجموعه هتل سحاب طرقبه برگزار می شود.
۱۳۹۷/۱/۲۸

بهره مندی ۲۹۰ هزار زائر امام مهربانی ها از خدمات هلال احمر استان
بیش از ۲۹۰ هزار نفر از زائران امام علی بن موسی الرضا(ع) از خدمات اعضا جوانان جمعیت هلال احمر خراسان رضوی بهره مند شدند.
۱۳۹۷/۱/۱۶

معاون امور جوانان استان از اجرایی شدن بند 5 و بند 7 تفاهم نامه سه جانبه فی مابین وزارت کشور ،ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری و جمعیت هلال احمر در سطح شعب استان خبر داد
۱۳۹۷/۱/۱۴

۷۰ درصد حوادث جاده ای منجر به فوت به خاطر خطای انسانی است
معاون جوانان هلال احمر استان خراسان رضوی گفت: ۶۰ تا ۷۰ درصد حوادث جاده ای کشور که منجر به فوت می شود، به خاطر خطای انسانی صورت می گیرد.
۱۳۹۷/۱/۹

افزایش 40درصدی پست های جوانان در خراسان رضوی
سال گذشته 22 پایگاه جوانان جمعیت هلال احمر در نوروز 96 در سطح خراسان رضوی فعال بود که امسال این رقم به 32 پایگاه رسیده و افزایشی 40 درصدی پیدا کرده است؛ این نکته ای است که معاون جوانان جمعیت هلال احمر استان از آن خبر می دهد.
۱۳۹۷/۱/۸

پایگاه جوانان تربت حیدریه پست برتر ملی شناخته شد
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی با اشاره به اینکه معاونت امور جوانان هلال احمر استان جزو 5 معاونت برتر کشور در این حوزه قرار گرفته است، گفت: در آخرین ارزیابی عملکردی صورت گرفته پست جوانان «شهید امدادگر محمد وطن‌پرست» تربت حیدریه به عنوان پست برتر ملی و استانی معرفی شد.
۱۳۹۷/۱/۸

مسابقه پیامکی «بهرفت2» برگزار می شود
معاون جوانان جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از برگزاری دومین دوره مسابقه پیامکی بهرفت در سراسر کشور توسط سازمان جوانان خبر داد.
۱۳۹۷/۱/۷

تلاش 10 روزه جوانان هلال احمر در خراسان رضوی/از افتخار خادمی زائران حرم رضوی تا ابتکارات خلاقانه
دور نخست طرح ایمنی و سلامت مسافران نوروزی هلال احمر در خراسان رضوی در حالی پایان یافته که در پست های جوانان این جمعیت در استان، شور و شوق افتخار خادمی زائران حرم مطهر رضوی تا ابتکارات خلاقانه این اعضا را می توان به خوبی مشاهده کرد.
۱۳۹۷/۱/۶

افتخار می کنم که به عنوان سفیر نه به تصادفات جاده ای خدمت کنم
: مرد پنجم دو سرعت جهان گفت: افتخار می کنم که به عنوان عضو کوچکی در جمعیت هلال احمر به عنوان سفیر "نه به تصادفات جاده ای خدمت کنم.
۱۳۹۷/۱/۶
لینک های مفید
اطلاعیه ها
اعلانات
گالری تصاویر
نمایش فیلم
لینک های استان