امروز: ۱۳۹۸/۴/۶
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
حضور گسترده اعضا جوانان هلال احمر خراسان رضوی در طرح ملی کنترل فشار خون
معاون امور جوانان هلال احمر خراسان رضوی از اجرای طرح ملی کنترل فشار خون به همت اعضا جوانان در تمامی شعب استان از 27 خرداد تا 15 تیرماه خبر داد.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۴/۶ ساعت ۱۱:۳۶

جمعیت هلال احمر کاشمر پیشرو در اجرای طرح بسیج ملی کنترل فشار خون
رئیس جمعیت هلال احمر کاشمر از مشارکت اعضای داوطلبان، جوانان و امدادگران این جمعیت در طرح بسیج ملی کنترل فشار خون بالا خبر داد.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۴/۶ ساعت ۱۱:۳۴

اجرای طرح ملی کنترل فشار خون
رئیس جمعیت هلال احمر سرخس از همکاری اعضای جوانان این جمعیت در طرح بسیج ملی کنترل فشار خون خبر داد.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۴/۶ ساعت ۱۱:۳۳

تست فشارخون در دانشگاه پیام نورسبزوار
همزمان با شروع روز جهانی فشار خون و در راستای پیشگیری از مبتلاشدن به بیماری های خطرناک (سکته قلبی و مغزی) به همت کانون هلال احمر دانشگاه پیام نور سبزوار از کلیه کارکنان ، اساتید و برخی از دانشجویان این دانشگاه تست فشار خون به عمل آمد .
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۴/۶ ساعت ۱۱:۳۲

برپایی ایستگاه سلامت و سنجش فشارخون در پارک سعدی تایباد
ایستگاه سنجش سلامت با حضور اعضا کانونهای دانشجویی جمعیت هلال احمر شهرستان تایباد در راستای طرح ملی کنترل فشار خون درمحل پارک سعدی برپا شد.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۴/۶ ساعت ۱۱:۳۰

اجرای برنامه های هفته مبارزه با مواد مخدر توسط اعضا جوانان هلال احمر کاشمر
رئیس جمعیت هلال احمرکاشمر از اجرای برنامه های مختلف ویژه هفته مبارزه با مواد مخدر خبر داد.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۴/۶ ساعت ۱۱:۲۷

تشکیل زنجیره انسانی نه به اعتیاد تا دفن نمادین سیگار
معاون امور جوانان هلال احمر خراسان رضوی بیان کرد: تشکیل زنجیره انسانی توسط اعضاء جوان هلال احمر استان در روز جهانی مبارزه با مواد مخدر باعث توجه و دقت نظر مردم و آشنایی بیشتر با خطرات اعتیاد در جامعه شد و زمینه را در راستای ارتقای سطح سلامت جامعه با مشارکت جوانان فراهم می آورد.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۴/۵ ساعت ۱۳:۵۴

برگزاری مسابقه دوچرخه سواری و تشکیل زنجیره انسانی در طرح نه به اعتیاد
محمد رضائی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان سرخس گفت: این مسابقه از محل گمرک بین المللی شهید شوشتری به طر ف مرکز اداری جمعیت هلال احمر با رکاب زدن دوچرخه سواران جوان با هدف پیشگیری از اعتیاد برگزار شد
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۴/۵ ساعت ۱۳:۵۲

حضور اعضای تیم های برترطرح دادرس شهرستان تایباد درزنجیره نه به اعتیاد
اعضای تیم های برترطرح دادرس شهرستان تایباد درزنجیره نه به اعتیاد همزمان با هفته مبارزه با مواد مخدر و در راستای اجرای طرح پیمان به منظور پیشگیری از آسیب های اجتماعی اعتیاد و ایجاد روحیه نشاط و شادابی، حضور یافتند.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۴/۵ ساعت ۱۳:۵۰

کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد و دفن نمادین سیگار
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خواف از برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد و دفن نمادین سیگار به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر خبر داد.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۴/۵ ساعت ۱۳:۴۸