تاريخ: ۱۴۰۰ شنبه ۱۸ ارديبهشت ساعت ۱۰:۲۳ کد مطلب: 63781
پیام تبریک سرپرست جمعیت هلال احمر جغتای به مناسبت :
  پیام تبریک سرپرست جمعیت هلال احمر جغتای به مناسبت روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر

عباس یوسفی به مناسبت هیجدهم اردیبهشت ماه «روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر» با صدور پیامی، این روز را به خانواده بزرگ جمعیت هلال احمر تبریک گفت

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان جغتای؛ در پیام تبریک عباس یوسفی به مناسبت روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر آمده است: در شرایطی که هجوم ویروس کرونا آرامش و آسایش مردم را برهم زده است. تلاش برای تسکین آلام بشری،حمایت از زندگی و سلامت انسانها و زدودن دردهای جامعه ضرورتی انکارناپذیر است.

هر زمان سخن از مفاهیمی چون ایثار، فداکاری، از جان گذشتگی و مهربانی به میان می ‌آید بدون تردید نام جمعیت هلال احمر در قالب نیروهای امدادگر و نجاتگر، جوان و داوطلب به ذهن ها متبادر می شود.

اعضای هلال احمر انسان های پاک و وارسته ‌ای هستند که با دست‌های پرتلاش، سینه ‌های لبریز از امید، دل های سرشار از شور، همچون فرشتگان رحمت، بی ‌هیچ گونه منت و درخواستی از جان و دل به کمک نیازمندان و امداد طلبان می شتابند.

اینجانب لازم می دانم روز هیجدهم اردیبهشت«روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر» را به خانواده بزرگ جمعیت هلال احمر که توانسته است در مسیر خدمات داوطلبانه، بشردوستانه و امداد و نجات گام های بلندی را بردارد و درهمراهی با اعضای ستاد پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا شهرستان جغتای بی‌واهمه از خطر و‌ بی‌پروای از ابتلا در صف مقابله با ویروس پیشتاز بودند، صمیمانه تبریک بگوییم و آرزوی توفیق و خدمتگزاری بیشتر را از خداوند متعال برای خانواده بزرگ هلال احمر خواهانم.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی