تاريخ: ۱۴۰۰ يکشنبه ۶ تير ساعت ۱۱:۲۷ کد مطلب: 65379
 پیام تبریک سرپرست شهبه به مناسبت هفته قوه قضاییه

پیام تبریک رئیس جمعیت هلال احمر جغتای به مناسبت هفته قوه قضاییه

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر جغتای متن پیام عباس یوسفی به شرح ذیل می باشد:
قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران که از ارکان اساسی نظام است همواره با بهره گیری از ارشادات و رهنمودهای مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) و بهره جستن از شرع مقدس اسلام نقشی بی بدیل در پاسداری از ارزش ها و کرامت انسانی و آزادی های مشروع شهروندان ایفا نموده است و در راستای اجرای عدالت در بیش از سه دهه گذشته یاران بسیاری را تقدیم انقلاب وتحقق حکومت عادلانه اسلامی نموده است که شهادت مظلومانه آیت الله دکتر بهشتی و 72 تن از دلسوزان امام و انقلاب گواهی روشن براین مدعاست.

واضح است بخش مهمی از امنیت پایدار و همه جانبه ایران اسلامی مرهون تلاش های بی شائبه و مستمر مسوولان قضایی، قضات، دادیاران، دادرسان و کارکنان خدوم این مجموعه است که تعامل، همکاری و هماهنگی با دیگر بخش ها و ممانعت از تضییع حقوق شهروندان و مبارزه جدی با ناهنجاری های اجتماعی و مفاسد خرد و کلان را سرلوحه کار خود قرار داده است.

امیدوارم درسالی که از سوی مقام معظم رهبری به سال 'اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نامگذاری
 شده است سیستم قضایی ایران اسلامی همچون گذشته حامی و پشتیبان تولید و سرمایه گذاری در جهت توسعه ایران اسلامی و ارتقاء رفاه عمومی مردم باشد.
اینجانب برخود لازم می دانم هفته قوه قضاییه را به مجموعه خدوم و متعهد و دست اندرکاران امر قضاوت در شهرستان جغتای تبریک گفته و از پیشگاه خداوند  برای آنان صحت و سلامتی مسالت نمایم

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی