تاريخ: ۱۴۰۱ دوشنبه ۱۴ شهريور ساعت ۷:۵۳ کد مطلب: 70399
 اجرای طرح کاروان سلامت به مناسبت هفته دولت در روستای زمند

سرپرست جمعیت هلال احمرشهرستان جغتای از عزیمت کاروان سلامت جمعیت هلال احمر جغتای با همکاری ناحیه مقاومت بسیج و شبکه بهداشت به روستای زمند از توابع بخش مرکزی این شهرستان با خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر جغتای ، سرپرست جمعیت هلال احمر جغتای در تکمیل این خبر گفت :به مناسبت هفته دولت با همکاری ناحیه مقاومت بسیج و شبکه بهداشت شهرستان جغتای کاروان سلامت با حضور پزشک عمومی ،پرستار،بهداشت روان،دارویار ،بهداشت یار داوطلب  و نجاتگران داوطلب جمعیت هلال احمر شهرستان به روستای زمنداز توابع بخش مرکزی شهرستان جغتای عزیمت نمودند.

وی در ادامه افزود :اعضای این تیم خدمات رایگان پزشکی شامل:ویزیت بیماران همراه با داروی رایگان ، کنترل فشار و قند خون و مشاوره های پزشکی و بهداشتی انجام گرفت .

رفیعی گفت : دراین اعزام حدود 60نفر ویزیت همرا با داروی رایگان دریافت کردندو قند و فشار آنها کنترل گردید .این اعزامهزینه ای قریب با 50 میلیون ریال را به دنبال داشت که با مشارکت  جمعیت هلال احمر تامین خواهد شد .

سرپرست جمعیت هلال احمرجغتای در پایان گفت: رفع محرومیت زدایی و خدمت رسانی به مردم و پیشگیری از بیماریها در دورترین و محروم ترین نقاط شهرستان از مهمترین اهداف جمعیت هلال احمر شهرستان جغتای است و از همیاری و ناحیه مقاومت بسیج و شبکه بهداشت و درمان شهرستان    صمیمانه قدردانی می کنم که در این کار بشر دوستانه این جمعیت را همیاری و کمک کردند.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی