تاريخ: ۱۳۹۹ شنبه ۲۹ شهريور ساعت ۹:۱۱ کد مطلب: 59057
 افتتاح همزمان 17 خانه هلال جمعیت هلال احمر نیشابور
افتتاح 17 خانه هلال شهرستان نیشابور

17 خانه هلال جدید جمعیت هلال احمر نیشابور در آستانه هفته دفاع مقدس با حضور مسئولین جمعیت هلال احمر استان و مسئولین شهرستان افتتاح گردید.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر نیشابور  17خانه هلال شهرستان نیشابور با حضور چنارانی نمارنده مردم نیشابور ، فیروزه وزبرخان در مجلس شورای اسلامی ، قامتی معاون استاندار و فرماندار نیشابور ،حسینی  قائم مقام مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان ، حجت الاسلام والمسلمین اسدی مسئول دفترن مایندگی ولی فقیه در جمعیت استان و سایر مسئولین شهرستانی به میزبانی خانه هلال شهر بار افتتاح گردید.

حسن حسینی معاون منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت : خانه های هلال با استفاده از امکانات موجود در محلات و روستاها به کار گرفته می شود و جمعیت هلال احمر در جهت توانمند سازی جوامع محلی با ارئه آموزش های رایگان تلاش کرده است زمان ارائه خدمات به مصدومان را در حوادث مختلف کاهش دهد.

وی با بیان اینکه شعار اصلی ما تاب آوری شهروندان  در شرایط سخت است افزود : به دلیل قرار گرفتن شهر بار در منطقه حادثه خیز خانه هلال این شهر از اهمیت ویژه ای برخوردار است که در آن اقلام امدادی نگهداری شده و در صورت وقوع شرایط اضطراری ظرفیت گنجایش تا 40 خانوار را دارد .

علیرضا قامتی معاون استاندار و فرماندار نیشابور  با بیان اینکه جمعیت هلال  احمر با قبول مسئولیت  های مختلف بعنوان یک سازمان مردم نهاد تا کنون خوب درخشیده است افزود :   شهر بار ظرفیت خوبی برای جذب اعتبارات دارد و امسال اعتبارات خوبی در این حوزه  در نظر گرفته شده است.

اسماعیل شاه بیکی معاون مدیرعامل و رئیس جمعیت هلال احمر نیشابور در خصوص راه اندازی خانه های هلال در نقاط مختلف شهرستان گفت : در نظر داشتیم که 40 خانه هلال را در سال 99 به مناسبت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس افتتاح کنیم که تا کنون 30 خانه هلال در شهرستان های نیشابور و زبرخان راه اندازی شده و 10 خانه هلال دیگر طی 2 ماهه آینده  افتتاح و راه اندازی خواهد شد.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی