تاريخ: ۱۴۰۰ دوشنبه ۱۷ خرداد ساعت ۹:۵ کد مطلب: 65157
 10 ساعت تلاش نجاتگران جمعیت هلال احمر نیشابور در عملیات کوهستان
                                                                                                                                      پس از ۱۰ساعت تلاش نجاتگران تیم امداد و نجات کوهستان و خانه هلال شهر بار نیشابور، شهروند مفقود شده در ارتفاعات درخت جوز این شهر پیدا شد.
 
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی ، اسماعیل شاه بیکی معاون مدیرعامل و رئیس جمعیت هلال احمر نیشابور گفت: بدنبال اعلام مرکز کنترل و هماهنگی مدیریت عملیات (EOC) جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی مبنی بر مفقودی یکی از شهروندان که به همراه گروه ۵نفره به ارتفاعات درخت جوز شهر بار این منطقه عزیمت نموده بودند دو تیم امدادونجات با تجهیزات تخصصی از شعبه نیشابور و یک تیم امدادونجات پشتیبان از خانه هلال شهر بار عازم شده و عملیات جستجوونجات را آغاز کردند.

وی افزود: پس از یکساعت تلاش نجاتگران، محل مفقودی شناسایی شد که متاسفانه بدلیل تاریکی مطلق و صعب العبور بودن منطقه ، عملیات با کندی مواجه و متوقف گردید .

شاه بیکی گفت: پس از روشنایی هوا ، عملیات جستجو با تلاش بیشتری ادامه یافت که پس از ۱۰ ساعت ، شهروند ۳۲ ساله که بدلیل عدم استفاده از کفش مناسب دچار مصدومیت شده و از ادامه مسیر باز مانده بود پیدا شد و پس از ارائه خدمات امدادی نجاتگران به وی به همراهانش پیوست.

رییس جمعیت هلال احمر نیشابور درپایان از تلاش طاقت فرسای نجاتگران شعبه و امدادگران خانه هلال که در شرایط خطرناکی نسبت به نجات جان شهروند اقدام کردند و نیز از همراهی عوامل ‌ نیروی انتظامی درمحل صمیمانه قدردانی کرد.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی