تاريخ: ۱۴۰۰ دوشنبه ۷ تير ساعت ۱۰:۱۱ کد مطلب: 65393
 برگزاری همایش نجات یاران آب برای اولین بار در جمعیت هلال احمر

به همت جمعیت هلال احمر نیشابور برای اولین بار همایش نجات یاران آب با مشارکت جمعیت شرکت آب و فاضلاب نیشابور برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر نیشابور ، اسماعیل شاه بیکی معاون مدیرعامل و رئیس جمعیت هلال احمر نیشابور در تکمیل این خبر گفت : با توجه به فصل تابستان و کمبود منابع آبی و همچنین هفته کاهش مصرف آب ، همایش نجات یاران آب با مشارکت شرکت آب و فاضلاب شهرستان و جمعیت هلال احمر و با حضور دکتر قامتی معاون استاندار و فرماندار نیشابور ،مهندس سهرابی معاون بهره برداری آبفا استان ، معاون امور جوانان ،معاون آموزش و پژوهش ، رئیس خانه های هلال ، هلال احمر استان و سایر مسئولین  در محل سالن فجر برگزار گردید.

وی در توضیح این طرح گفت : این طرح به پیشنهاد جمعیت هلال احمر نیشابور و در جلسات متعدد با شرکت آب و فاضلاب مطرح گردید که در اجرای آن جوانان شعبه با حضور در محلات و ادارت مختلف نسبت به ترویج فرهنگ صرفه جویی آّب اقدام کرده و در صورت مشاهده هر گونه اسراف آب، به  تذکر و ارائه آموزش های لازم اقدام خواهند کرد.

رئیس جمعیت هلال احمر نیشابور افزود : در اجرای این طرح از ظرفیت 30 خانه هلال جهت ترویج فرهنگ صرفه جویی آب در روستاها نیز استفاده می شود.

در این همایش  پس از امضاء تفاهم نامه مشترک جهت اجرای طرح توسط شرکت آب وفاضلاب و جمعیت هلال احمر نیشابور ، به مدت 2 سال طرح مذکور آغاز شد.

در پایان همایش رونمایی از طرح سحاب در قالب دوچرخه سواری و با حضور معین زاده معاون امور جوانان هلال احمر استان انجام پذیرفت و اعضاء جمعیت هلال احمر نیشابور در کنار تمام اقدامات بشردوستانه خود گامی موثر در صرفه جویی مصرف آب بر میدارند.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی