تاريخ: ۱۴۰۰ چهارشنبه ۱۴ مهر ساعت ۹:۳۰ کد مطلب: 67153
 حضور پررنگ قرمز پوشان نیشابوری در ارائه خدمات به زائرین پیاده امام رضا(ع)

رئیس جمعیت هلال احمر نیشابور از برپایی ایستگاه ارائه خدمات امدادی به زائرین پیاده زیارت امام رضا (ع) در روستای رباط خاکستری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر نیشابور ، اسماعیل شاه بیکی معاون مدیرعامل و رئیس جمعیت هلال احمر نیشابور در تکمیل این خبر گفت : همزمان با دهه آخر ماه صفر و در پیش رو بودن شهادت امام مهربانیها حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) و حرکت زائرین پیاده به سمت مشهد مقدس وبا هدف ارائه خدمات امدادی مطلوب به این عزیزان ، ایستگاه ارائه خدمات با حضور پر شور جوانان و نجاتگران شعبه در روستای رباط خاکستری برپا گردید.

وی در ادامه افزود : در این ایستگاه خدماتی همچون ماساژ درمانی ، تزریقات توسط پرستاران حاضر در ایستگاه ، توزیع ماسک بین زائرین عزیز ، ارائه آموزش های لازم جهت رعایت دستورالعمل های بهداشتی و همچنین ارائه داروهای مورد نیاز و مجاز در داروخانه برپا شده در محل به زائرین عزیز ارائه می شود .

گفتنی است در مدت برپایی این استگاه دکتر سید آرش سید صالحی سرپرست جمعیت هلال احمر خراسان رضوی و صیادی معاون امدادونجات استان به صورت سرزده از ایستگاه ارائه خدمات جمعیت هلال احمر نیشابور بازدید نمودند و ضمن خداقوت به جوانان و نجاتگران مستقر در ایستگاه که در این روزهای با برکت و با توجه به سردی هوا ، خالصانه و بی هیچ چشم داشتی در ارائه خدمات به زائرین علی ابن موسی الرضا تلاش می کنند برای این عزیزان آرزوی سلامتی و تندرستی داشتند.

حضور دکتر محسن نجات مدیرکل بحران استانداری خراسان رضوی ،دکتر براتی معاون استاندار در امور زائرین و مهندس موسوی معاون استاندار و فرماندار مشهد مقدس از دیگر بازدید های صورت گرفته از ایستگاه ارائه خدمات امدادی جمعیت هلال احمر نیشابور بود.

رئیس جمعیت هلال احمر نیشابور در پایان گفت : این ایستگاه از روز دوشنبه 12 مهر ماه فعالیت خود را آغاز کرده و تا روز شهادت امام رضا (ع) ادامه خواهد داشت.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی