پربیننده‌ترین ها
گفتگو
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۰ يکشنبه ۵ دي ساعت ۱۲:۴۱ کد مطلب: 67833
 برگزاری مانور بزرگ لحظه صفر به همت جمعیت هلال احمر نیشابور

رئیس جمعیت هلال احمر نیشابور از برگزاری مانور بزرگ جمعیت هلال احمر نیشابور با مشارکت ادارات عضو شورای هماهنگی مدیریت بحران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر نیشابور اسماعیل شاه بیکی معاون مدیرعامل و رئیس جمعیت هلال احمر نیشابور در تکمیل این خبر گفت : به مناسبت پنجم دیماه و با هدف افزایش آمادگی ادارت و سازمانهای عضور شورای هماهنگی مدیریت بحران به منظور پاسخگویی مطلوب به حوادث احتمالی ، مانور بزرگ لحظه صفر زلزله و جستجو و نجات در آوار به همت جمعیت هلال احمر نیشابو وبا حضور تیم آنست جمعیت هلال احمر خراسان رضوی و مشارکت اورژانس ، آتش نشانی ،نیروی انتظامی ، بسیج ، ادارات آب ، برق،گاز و سایر دستگاه های خدمت رسان در محدوده روستای محمود آباد فضل برگزار گردید.

وی در ادامه افزود : در اجرای این مانور از ظرفیت خانه هلال محمود آباد فضل و انبار موجود در این خانه هلال استفاده شد که از نقاط مثبت این امر حضور سریع نیروهای خانه هلال به دلیل نزدیک بودن به محل حادثه می توان نام برد.

رئیس جمعیت هلال احمر نیشابور گفت : از دیگر اقدامات مهم جمعیت هلال احمر در این مانور حضور تیم های سحر جوانان شعبه جهت انجام حمایت های روانی و بازی و سرگرمی با کودکان حاضر در مانور بود که با استقبال خوب بچه ها همراه شد.

گفتنی است دکتر نجات مدیرکل بحران استان خراسان رضوی ، دکتر قامتی معاون استاندار و فرماندار نیشابور و تیم خبری گزارش 5 از مانور فوق بازدید بعمل آوردند.  
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی