امروز: ۱۳۹۸/۴/۶
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تاريخ: ۱۳۹۷ دوشنبه ۱۳ فروردين ساعت ۱۱:۴ کد مطلب: 39366
 خراسان رضوی رشد قابل توجهی در توسعه پایگاه‌های امدادی داشته است
معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: خراسان رضوی رشد قابل توجهی در توسعه پایگاه‌های امدادی داشته و امسال از نظر توسعه کمی، تعداد پایگاه‌های استان از 25 پایگاه ثابت به 47 پایگاه ثابت وموقت رسیده است.
به گزارش ستاد خبری جمعیت هلال احمر خراسان رضوی، سیدحسن حسینی در جریان بازدید از پایگاه‌های امدادی تربت حیدریه، رشتخوار، خواف، تایباد و تربت جام، اظهار کرد: مسیر تربت جام مجهز به 2 پست امداد و یک پست جوانان است و پستهای امدادی شامل 5 نفر و جوانان شامل 3 نفر هستند و بیشترین تردد و ورودی و خروجی وسایل نقلیه از این معبر انجام می‌پذیرد.
وی افزود: مسیر تربت حیدریه به مشهد پرترددترین معبر در مسیرهای منتهی به مشهد به شمار می‌آید و با وجود رسیدگی فراوان به این مسیر متاسفانه هنوز تصادفات‌ و صدمات فراوانی را برای مسافران شاهد هستیم.
معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی با بیان اینکه در سطح استان 47 پایگاه موقت و دائم داریم، گفت: از این تعداد 25 پایگاه آن در طول سال ثابت بوده و این تعداد با احتساب یک امداد هوایی به امر امدادرسانی و کمک‌رسانی به حادثه‌دیدگان مشغول هستند.
وی تصریح کرد: 22 شعبه در سطح استان داریم و مشهد که یکی از این 22 شعبه است به عنوان شعبه مرکزی وظیفه هدایت و جهت دهی پایگاه‌های دیگر در سطح استان را دارد و در مسیر 5 شهر تربت جام، تایباد، رشتخوار، خواف و تربت حیدریه 14 پایگاه فعال هلال احمر داریم که از این تعداد 11 پایگاه امداد و نجات و 3 پایگاه مختص جوانان است.
حسینی با اشاره به اینکه نیاز اصلی این پایگاه‌ها در بحث تامین تجهیزات و تخصیص بودجه ماهانه 120 میلیون تومانی برای هر پایگاه بوده است، افزود: خراسان رضوی رشد قابل توجهی در توسعه پایگاه‌های امدادی داشته و امسال از نظر توسعه کمی، تعداد پایگاه‌های سال‌های قبل استان به 47 پایگاه رسیده است.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی