امروز: ۱۴۰۳/۳/۷تاريخ: ۱۴۰۲ پنج شنبه ۱۵ تير ساعت ۲۲:۲۹ کد مطلب: 71872
همزمان با فرارسیدن عید سعید غدیر خم : :
 تسهیلات سفر برای کارمندان جمعیت هلال احمر خراسان رضوی

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی همزمان با فرارسیدن عید سعید غدیر خم در جلسه هیئت مدیره جمعیت هلال احمر خراسان رضوی تخصیص اعتبارات درآمدی استان در تسهیلات سفر کارمندان این جمعیت تصویب شد.

 

ذاکریان گفت: در جلسه هیئت مدیره جمعیت هلال احمر خراسان رضوی با هدف تکریم کارمندان و خدمت به خانواده های گرامی این عزیزان ، مصوب شد  به هرکدام از همکاران مبلغ دو میلیون تومان کمک هزینه سفر  از محل اعتبارات درآمدی استان تخصیص یابد.

 

ایشان در تکمیل این خبر افزود : جزئیات طرح تخصیص تسهیلات سفر به همکاران جمعیت هلال احمر که همزمان با فرارسیدن عید سعید غدیر خم در جلسه هیئت مدیره استان به تصویب رسیده است ، توسط معاونت پشتیبانی و منابع انسانی در اسرع وقت اطلاع رسانی و ابلاغ خواهد شد.

 

مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی در پایان این خبر ، ضمن تبیین نقش خانواده در موفقت فردی کارکنان افزود : یکی از دغدغه های امروز برای پرسنل جمعیت ، تامین مسکن مناسب می باشد و امیدواریم با تلاش و پیگیری معاونین و مدیران در آینده نزدیک شاهد اتفاقات مثبت در حوزه باشیم.

 

شایان ذکر است جلسه هیئت مدیره استان در شهر گرگان و به میزبانی استان گلستان با حضور مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره استان گلستان برگزار گردید.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی