امروز: ۱۴۰۰/۸/۶
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تاريخ: ۱۳۹۷ سه شنبه ۱۶ بهمن ساعت ۱۳:۱۹ کد مطلب: 45802
 افتتاح پایگاه امداد ونجات شهید فرقانی هلال احمر بجستان
معاون منابع انسانی وپشتیبانی هلال احمر خراسان رضوی گفت:همزمان با گرامیداشت ایام دهه مبارک فجر پایگاه امداد ونجات جاده ای هلال احمر بجستان افتتاح می شود.
به گزارش روابط عمومی هلال احمر خراسان رضوی ،سید حسن حسینی با اعلام این خبر افزود:همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی پایگاه امداد ونجات جاده ای هلال احمر بجستان در مساحتی به وسعت پنج هزار متر مربع افتتاح می شود.
وی با اشاره به اینکه بخشی از هزینه ساخت این پایگاه توسط خانواده شهید فرقانی تامین شده است ،افزود: این پایگاه در 7 کیلومتری شهرستان بجستان و در مسیر ترانزیتی هفت استان خراسان شمالی ،جنوبی، کرمان ،یزد، اصفهان ، شیراز وبندرعباس واقع شده وبنای ساختمان آن در 185 متر مربع احداث گردیده است.
معاون پشتیبانی هلال احمر خراسان رضوی همچنین از آغاز احداث پایگاه امداد ونجات جاده ای رشتخوار در این ایام خبر داد وگفت:این پایگاه نیز در کیلومتر 25محور رشتخوار به تربت حیدریه قرار دارد ودر زمینی به وسعت سه هزار متر مربع احداث خواهد شد.
شایان ذکر است که سالانه حوادث جاده ای زیادی در این محورها رخ می دهد که ضرورت راه اندازی این پایگاههای امداد ونجات را افزایش می دهد.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی