امروز: ۱۴۰۲/۱۲/۱۱تاريخ: ۱۳۹۷ شنبه ۱۱ اسفند ساعت ۷:۴۴ کد مطلب: 46104
 بازنگری در ساختار و تشکیلات، اولویت منابع انسانی و پشتیبانی است
معاون منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر گفت: اگر در ارائه برنامه‌های عملیاتی و اجرایی در خدمت به مردم و در صف، موفق هستیم مرهوم اهتمام معاونان و مجموعه عوامل پشتیبان در پشت صحنه است.
دکتر بهرام غیبی امروز در اختتامیه گردهمایی علمی کاربردی معاونین منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر در مشهد افزود: معاونت منابع انسانی در قالب چهار گروه عمران، رفاه، فن‌آوری ارتباطات و آموزش در حال انجام وظیفه می باشد.
وی افزود: برخی وظایف مهم در هلال احمر از جمله صدور احکام پرسنلی، مباحث بیمه، تدارکات، امور رفاهی، لجستیک، امور مربوط به بازنشستگان، توانمندسازی کارکنان، ایجاد انگیزه و مواردی از این دست بر عهده معاونت منابع انسانی می‌باشد‌.
معاون منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر، بازنگری در ساختار و تشکیلات هلال احمر و آئین نامه حقوق و دستمزد را از اولویت‌های اصلی مدنظر در هلال احمر دانست.
وی افزود: معاونت منابع انسانی در راستای ارتقای سطح انگیزش کارکنان در زمینه هایی نظیر بیمه تکمیلی نیروهای شرکتی و قراردادی‌ها و طرح المپیاد ورزشی برنامه داشته و تمهید سفرهای تفریحی برای همکاران و خانواده‌های ایشان با اقبال شایسته‌ای همراه بود.
دکتر غیبی، یکی از برنامه های مهم معاونت منابع انسانی هلال احمر را در سال۹۸ اصلاح آئین نامه استخدامی ذکر کرد.
گفتنی است گردهمایی علمی، کاربردی معاونین جمعیت هلال احمر روزهای هشتم و نهم اسفند امسال به میزبانی خراسان رضوی در مشهد برگزار شد‌‌.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی