امروز: ۱۴۰۰/۹/۶
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تاريخ: ۱۳۹۸ دوشنبه ۱۳ خرداد ساعت ۱۱:۱۹ کد مطلب: 47278
 امدادرسانی‌ هلال احمر به 72 خانواده عشایر گرفتار در سیل/ واژگونی پراید و تصادف خاور با سمند در تازه‌های حوادث خراسان رضوی
امدادرسانی‌ هلال احمر به 72 خانواده عشایر گرفتار در سیل/ واژگونی پراید و تصادف خاور با سمند در تازه‌های حوادث خراسان رضوی
⭕ مسئول مرکز هماهنگی و کنترل عملیات امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از امدادرسانی و انتقال ۷۲ نفر از عشایر به محل امن و توزیع 47 بسته غذایی 72 ساعته میان آنان درشب گذشته و صبح امروز خبر داد.

 حسن گودرزی افزود: این عشایر در روستای الهیان و یدک شهرستان قوچان بودند که گرفتار سیلاب شده و امدادرسانی  لازم توسط نجاتگران هلال احمر قوچان صورت پذیرفت.
 مسئول مرکز هماهنگی و کنترل عملیات امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی
 همچنین از تصادف یک دستگاه سمند با کامیونت خاور در کیلومتر 42 محور گناباد به قاین  خبر داد.
وی افزود : در این عملیات 5 نفر حادثه دیده اند که 3 نفر مصدوم شدند و متاسفانه سرنشین خودرو جان به جان‌آفرین تسلیم کرد.
گودرزی ادامه داد : فرد فوت شده توسط نیروهای عملیاتی رهاسازی شد و یک نفر از مصدومین نیز که جراحات بیشتری داشت
 توسط نیروهای امدادی هلال احمر استان به بیمارستان مرحوم بهلول گناباد منتقل گردید. 
وی تشریح کرد : محل وقع حادثه حدفاصل استان‌های خراسان رضوی و جنوبی بود که این عملیات بصورت مشترک توسط ۲ تیم از هلال احمر خراسان رضوی و ۲ تیم از هلال احمر خراسان جنویی اجرا شد.
گودرزی با اشاره به حادثه دیگری گفت : حوالی 3 بامداد امروز دوشنبه نیز واژگونی خودرو پراید در کیلومتر 2 محور قوچان به فاروج اعلام گردید. 
وی افزود : نیروهای عملیاتی پایگاه امامزاده ابراهیم بلافاصله به محل حادثه اعزام که در این عملیات 15 نفر حادثه دیده و دو نفر مصدوم داشت که توسط نجاتگران، افراد مصدوم به بیمارستان موسی ابن جعفر(ع) قوچان منتقل گردیدند.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی