امروز: ۱۳۹۷/۷/۳
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
ارتباط با معاونت
سید حسن حسینی
سامانه ها معاونت
منوی معاونت
نظرسنجی
عملکرد بخش های مختلف معاونت را چگونه ارزیابی می کنید؟  
 نمايش نتايج

اخبار مهم تصویری معاونت توسعه منابع انسانی و پشتیبانی
تجلیل ازنجاتگران وکارکنان منتخب در قالب سفرهای تفریحی وسیاحتی
معاون منابع انسانی وپشتیبانی هلال احمر خراسان رضوی از ورود تعدادی از نجاتگران وکارکنان منتخب در راستای افزایش انگیزه این نیروها به مشهد مقدس خبر داد.
۱۳۹۷/۶/۱۴

افتتاح 3 پروژه عمرانی امدادی وآموزشی در هلال احمر خراسان رضوی
همزمان با ایام هفته دولت و با حضور معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر ، سه پروژه عمرانی امدادی ، آموزشی و اداری در خراسان رضوی به بهره برداری رسید.
۱۳۹۷/۶/۱۲

اهداف مشترک هلال احمر و انتقال خون خراسان رضوی در دیدار مشترک مدیران دو نهاد
مدیر کل سازمان انتقال خراسان رضوی با اشاره به اهداف مشترک این نهاد با هلال احمر گفت: طبق آمار از هر سه نفر حتما یک نفر تا پایان عمر به خون نیاز مبرم پیدا می‌کنند.
۱۳۹۷/۵/۱۴

ضرورت آموزش های امدادی برای پارک بانهای مشهد
مدیرعامل شرکت ترافیک هوشمند الیت مشهد با حضور در جمعیت هلال احمر استان ، برگزاری دوره های آموزشی وکاربردی کمکهای اولیه را برای پارکبانهای مشهد ضروری خواند.
۱۳۹۷/۵/۹

خراسان رضوی رشد قابل توجهی در توسعه پایگاه‌های امدادی داشته است
معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: خراسان رضوی رشد قابل توجهی در توسعه پایگاه‌های امدادی داشته و امسال از نظر توسعه کمی، تعداد پایگاه‌های استان از 25 پایگاه ثابت به 47 پایگاه ثابت وموقت رسیده است.
۱۳۹۷/۱/۱۳

بخشنامه-اعلام برنامه زمانبندی مصاحبه توانمندیهای علمی و عملی آزمون استخدامی سال 95
۱۳۹۵/۱۱/۱۴

اسامی پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی هلال احمر خراسان رضوی
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی اسامی پذیرفته‌شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی هلال احمر استان اعلام شد. بنابراین گزارش زمان و مکان آزمون عملی- مهارتی متعاقبا به اطلاع پذیرفته شدگان می‌رسد
۱۳۹۵/۸/۱۰

اعلام اسامی پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت در مرحله اول آزمون استخدامی
پذیرفته شدگان آزمون کتبی استخدامی هلال احمر به صورت 3 برابر ظرفیت مجوز هر شغل-محل به مصاحبه تخصصی و حضوری دعوت می شوند
۱۳۹۵/۸/۹

آغاز مصاحبه از پذیرفته شدگان در آزمون کتبی استخدامی هلال احمر
معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر با اشاره به آغاز انجام مصاحبه از پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی هلال احمر، گفت: برای تصدی هر پست سه نفر معرفی می شوند که نفر برتر برای استخدام به جمعیت هلال احمر معرفی می شود؛ به علاوه سهمیه استخدامی نجاتگران با درجه ایثار نیز خارج از این سهمیه و به صورت موردی خواهد بود.
۱۳۹۵/۷/۲۸

نتایج آزمون استخدامی هلال احمر به زودی اعلام می‌شود
معاون منابع انسانی و پشتیبانی هلال‌احمر با اعلام شرایط پذیرفته شدگان آزمون استخدامی جمعیت هلال احمر از اخذ تعهد ۱۰ ساله پذیرفته شدگان برای خدمت در این جمعیت خبر داد.
۱۳۹۵/۶/۲۹

87 درصد استخدامي‌ها از ميان امدادگران و نجاتگران مستقر در پایگاه‌ها
معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر به تاسیس شرکت نیروی انسانی در این جمعیت برای استخدام نیروهای خدماتی، مربیان سگ های جست و جو و نجات، رانندگان پایه یک و خودروهای سنگین و همچنین افراد با مدرک غیر مرتبط اشاره کرد و اظهارداشت: این افراد نیز پس از تاسیس شرکت نیروی انسانی، جذب جمعیت هلال احمر می شوند.
۱۳۹۵/۳/۲۴

اطلاعیه جمعیت هلال احمر درباره نحوه شرکت در آزمون استخدامی قراداد معین
ثبت‌‌نام در آزمون استخدامی قرارداد کار معین منحصراً به صورت اينترنتي از طريق پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني www.sanjesh.org از روز چهار‌شنبه مورخ 1395/03/05 آغاز و در روز سه‌شنبه مورخ 1395/03/11 پايان مي‌پذيرد.
۱۳۹۵/۳/۶

در8حوزه خدمات معاونت توسعه منابع انسانی وپشتیبانی ارائه می شود
معاون توسعه منابع انسانی وپشتیبانی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: خدمات این معاونت در 8 حوزه امور اداری، عمران، آی‌تی، تدارکات، تأسیسات، خدمات، ترابری و امور رفاهی توسط 62 نیروی خدمتگذار این بخش ارائه می‌شود.
۱۳۹۵/۱/۹

مجتمع آب‌درمانی هلال احمر مشهد منحصر بفرد است
معاون پشتیبانی ومنابع انسانی جمعیت هلال احمر استان گفت: مجتمع آب درمانی هلال احمر مشهد در استان و مشهد دارای ویژگیهای منحصر به فردی است که موجب استقبال گسترده از آن شده است.
۱۳۹۴/۱۰/۱۶

معرفی حوزه معاونت منابع انسانی و پشتیبانی
۱۳۹۴/۱/۲۶
گالری تصاویر
لینک های استان