امروز: ۱۳۹۶/۷/۴
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.

قربانی کردن در عید فربان نماد مبارزه با تعلّقات نفسانی است
تهیه وقربانی یک راس دام توسط اعضای شورای فرهنگی هلال احمر خراسان رضوی به منظور کمک به خانواده های نیازمندان انجام شد.
۱۳۹۶/۶/۹

تفاهمنامه آموزشی میان هلال احمر استان ومرکز خدمات حوزه علمیه خراسان رضوی اجرایی می شود
نشست برنامه ریزی اجرای تفاهمنامه همکاری آموزشی میان هلال احمر و مرکز خدمات رفاهی استان باحضورمعاون آموزش و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر استان ومعاون خانواده وامور فرهنگی حوزه علمیه خراسان رضوی در محل ساختمان صلح انجام شد.
۱۳۹۶/۶/۶

بازدید عضو مجلس خبرگان رهبری از مناطق زلزله زده خراسان رضوی
آیت ا.. حسینی خراسانی عضو مجلس خبرگان رهبری به همراه مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه در هلال احمر خراسان رضوی از مناطق زلزله زده استان و میزان پیشرفت در بازسازی آن بازدید نمودند.
۱۳۹۶/۵/۲۶

ذیقعـــده الحـــرام مـــاه رأفـت رضـــوی
ماه شریف ذیقعده که یازدهمین ماه قمری است از ماه های حرام بوده و منتسب به خاندان امام علی بن موسی الرضا (ع) و دارای مناسبتهای معنوی و مذهبی فراوان است .
۱۳۹۶/۵/۲۴

چرا گناهان زائر امام رضا (ع) بخشیده می شود؟
دهه اول ماه ذیقعده الحرام در تقویم جمهوری اسلامی ایران به عنوان دهه کرامت نامگذاری شده است . چرا که این ماه با میلاد حضرت فاطمه معصومه (س) کریمه اهل بیت (ع) آغاز و پایان آن دهه ، مصادف با میلاد موفورالسرور امام ثامن حضرت علی بن موسی الرضا (ع ) است .
۱۳۹۶/۵/۱۱

حضرت معصومه عليها السلام در اول سال 173 هجري قمري در مدينه چشم به جهان گشود.
پدرش امام هفتم شيعيان حضرت موسي بن جعفر عليه السلام و مادرش حضرت نجمه بود كه به علت پاكي و طهارت نفس به او طاهره مي گفتند.حضرت معصومه در 28 سالگي و در روز دوازدهم ربيع الثاني سال 201 هجري قمري در قم به شهادت رسيد كه امروز بارگاه ملكوتي و مرقد مطهرش همچون خورشيدي در قلب شهرستان قم مي درخشد و همواره فيض بخش و نورافشان دلها و جانهاي تشنه معارف حقاني است.
۱۳۹۶/۵/۳

اعزام کاروان دختران آفتاب از شهر خورشید
تعداد 30 نفر از دختران منتخب عضو جوان جمعیت هلال احمر خراسان رضوی صبح امروز و طی مراسمی برای حضور در همایش دختران آفتاب در روز ولادت حضرت معصومه (س) به قم اعزام شدند.
۱۳۹۶/۵/۲