امروز: ۱۴۰۳/۱/۲۹
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.

سیلی جمهوری اسلامی‌به رژیم صهونیستی محکم، پیشمان کننده و سخت خواهد بود
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: جنایت رژیم صیهونیستی در دمشق و شهادت هفت تن از سرداران سپاه که برای دفاع از حرم اهل بیت(س) در کشور سوریه بودند، بی پاسخ نخواهد بود.
۱۴۰۳/۱/۱۶

سیزدهمین گردهمایی ائمه جماعات جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی
سیزدهمین گردهمایی ائمه جماعات جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی با ماهیت علمی کاربردی با عنوان مسئولیت پذیری و امید آفرینی در سالن جلسات سردار صلح‌ این جمعیت برگزار گردید
۱۴۰۲/۱۲/۲۵

امضای تفاهم نامه بومی شده استانی بین جمعیت هلال احمر خراسان رضوی و ستاد اقامه نماز استان
تفاهم نامه بومی شده استانی بین جمعیت هلال احمر خراسان رضوی و ستاد اقامه نماز استان امضا گردید
۱۴۰۲/۱۲/۲۴

اجرای هشتمین دوره طرح سفیران ضیافت الهی در ماه مبارک رمضان
هشتمین دوره طرح سفیران ضیافت الهی با همکاری معاونت امداد و نجات برگزار شد
۱۴۰۲/۱۲/۲۱

ولادت باسعادت حضرت امام حسن عسکری علیه السلام
امام حسن عسکری در هشتم ماه ربیع الثانی سال ۲۳۲ قمری درشهرمدینه دیده به جهان گشود. پدر آن امام بزرگوار حضرت هادى، و مادرش خانمى به نام حدیثه بود. نام ایشان حسن، و کنیه آن بزرگوار ابومحمّد و از القاب ایشان زکى و عسکرى است. آنچه از صفات بزرگ و فضائل که لازمه امامت است در آن حضرت جمع بود، یعنى: در علم، و زهد، کامل بودن در عقل و خرد، عصمت، شجاعت، کرم و بزرگوارى از تمام مردم زمان خود برتر بود.
۱۴۰۲/۸/۲

آیت‌الله سبحانی: شعار هلال احمر به قلم وحی بیان شده است.
آیت‌الله سبحانی با اشاره به آیه قرآنی « وَ تَعاوَنُوا عَلَى الْبِرِّ وَ التَّقْوى » گفت: شعار هلال احمر را خدا بیان کرده است ، اگر دیگران شعارشان را می نویسند ، شعار هلال احمر با قلم وحی نوشته شده است.
۱۴۰۲/۳/۲۹

چهارشنبه ۲۴ خرداد مصادف با ۲۵ ذیقعدة الحرام روز دَحوُالارض گرامی باد.
«دحو الارض» مطابق با بیست و پنجم ماه ذی‌القعده، روزی است که خداوند با نظر به کره زمین، به جهان خاکی حیات بخشید. از این روز، بخش‌هایی از کره زمین که سراسر از آب بود شروع به خشک شدن کرد تا کم کم به شکل یک چهارم خشکی‌های امروزی در آمد...
۱۴۰۲/۳/۲۳