امروز: ۱۳۹۷/۳/۳
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.

چگونه به ماه مبارک رمضان وارد شویم ؟
خداوند متعال در قالب دین اسلام به عنوان نسخه نهایی ادیان الهی، فرصتهای نابی را برای ارتباط بندگانش با خود ، در اختیار آنان قرار داده است و از جمله بهترین فرصتها، اختصاص یک ماه برای عبادت و ارتباط ویژه و ممتاز از سایر اوقات است.
۱۳۹۷/۲/۲۶

امدادگری وامداد پروری دو رسالت خطیر هلال احمر است
به گزارش روابط عمومی هلال احمر خراسان رضوی ، نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی ،تاکید کرد:علاوه برامدادگری ،هلال احمر رسالت خطیر "امدادپروری" را دارد که می بایست مورد توجه جدی باشد.
۱۳۹۷/۲/۲۴

حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر نظارت فعال خواهد داشت
نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر در اختتامیه نهمین گردهمایی مسئولان دفاتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان ها در سخنانی با اشاره به وظیفه ذاتی حوزه نمایندگی گفت : بر حسب وظیفه ذاتی خود بر کلیه امور نظارت و در صورت لزوم و مشاهده هرگونه تخلف و فعالیتی خارج از چهارچوب قانون ورود پیدا کرده و آن را متذکر می شود.
۱۳۹۷/۲/۶

جامعه امروز نیازمند تبیین شاخص های ارزشی و اخلاقی است
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: جامعه امروز نیازمند تبیین شاخص های ارزشی و اخلاقی است.
۱۳۹۷/۲/۴

نظارت شرعی بر امور هلال احمر، لازمه اعتماد مردمی به این مجموعه است
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی از برگزاری همایش مسئولان دفاتر نمایندگی ولی‌فقیه سراسر کشور در مشهد مقدس خبر داد.
۱۳۹۷/۲/۴

برگزاری نهمین گردهمایی مسئولین دفاتر نمایندگی ولی فقیه هلال احمر سراسر کشور
دراعیاد شعبانیه ودهه مهدویت همایش سراسری حوزه نمایندگی ولی فقیه هلال احمر کشور با هدف تبیین سیاستهای حوزه نمایندگی ولی فقیه در بخش فرهنگی ونظارتی وبحث و تبادل نظر برنامه های پیشنهادی استانها در مشهد مقدس برگزار می شود.
۱۳۹۷/۲/۳

کاهش تصادفات جاده‌ای با آگاه‌سازی به موقع نیروهای هلال احمر
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: با آگاه‌سازی به موقع و بسیار خوب نیروهای جمعیت هلال احمر خراسان رضوی و دیگر مجموعه‌های فعال در طرح نوروزی 97 استان شاهد کاهش چشمگیر تصادفات جاده‌ای در سراسر کشور به خصوص خراسان رضوی بودیم.
۱۳۹۷/۱/۱۴
لینک های استان