امروز: ۱۳۹۷/۷/۳
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.

آغاز برنامه های هلال احمر خراسان رضوی در دهه اول محرم
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر خراسان رضوی از برگزاری مراسم پرفیض زیارت عاشورا وپرده خوانی وقایع دهه اول محرم در هلال احمر استان خبر داد.
۱۳۹۷/۶/۲۰

مسابقه کتابخوانی بمناسبت دهه ولایت و امامت برگزار شد
مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در هلال احمر خراسان رضوی از برگزاری مسابقه کتابخوانی وتجهیز نمازخانه مرکز آموزش تخصصی در دهه ولایت خبر داد.
۱۳۹۷/۶/۱۳

کلیدهای طلایی تشویق کودکان به نماز
به طور کلى از این راه‏کارها که به کلیدهایی طلایی می‌مانند، براى تشویق کودکان و فرزندانمان به نماز، مى‏ توانید بهره بگیرید:
۱۳۹۷/۶/۴

کاروان سلامت هلال احمر خراسان رضوی به سیستان اعزام شد
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: کاروان اقلام و تیم های امدادی این استان با عنوان کاروان سلامت و نیکوکاری در قالب طرح نذر آب به نام امام مهربانی ها به شهرستان زهک در استان سیستان و بلوچستان اعزام شد.
۱۳۹۷/۵/۱۳

گفتگوی حجت‌الاسلام‌والمسلمین اسدالله‌اسدی با شهروند درباره سیره‌اخلاقی امام‌رضا(ع)
حجت الاسلام والمسلمین اسدا..اسدی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر خراسان رضوی در گفتگو با شهروند به بررسی ابعاد داوطلبانه سیره‌اخلاقی امام‌رضا(ع) در روز ولادت این امام بزرگوار پرداخت.
۱۳۹۷/۵/۴

دیدار مدیرعامل ومسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه هلال احمر خراسان رضوی با آیت ا.. سیدان
مدیرعامل و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و جمعی از مسئولین هلال احمر خراسان رضوی به مناسبت فرا رسیدن دهه کرامت وسالروز ولادت امام علی بن موسی رضا (ع) با استاد برجسته حوزه علمیه مشهد آیت ا..سیدان دیدار نمودند.
۱۳۹۷/۵/۴

یکم ماه ذی القعده الحرام، ولادت حضرت فاطمه معصومه (ع) و روزملی دختران مبارک باد
روز میلاد توست و تو روشنی به ما هدیه می‏ دهی و ما با دستانی پر از روشنی، از این حُسن بازمی‏گردیم؛ با دل‏هایی که در حوضچه چشمانمان با آب دیده تطهیر شده است. فاطمه جان، به یمن میلادت، ذره ذره نور می‏شویم و قطره قطره حضور، و دل را به سرای کرامتت دخیل می‏بندیم تا در روز مقدس تولد تو با دست‏های پاکت تطهیر شویم...
۱۳۹۷/۴/۲۴
لینک های استان