امروز: ۱۴۰۳/۴/۱
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تاريخ: ۱۴۰۳ پنج شنبه ۱۶ فروردين ساعت ۱۳:۱۳ کد مطلب: 74951
 سیلی جمهوری اسلامی‌به رژیم صهونیستی محکم، پیشمان کننده و سخت خواهد بود

سیلی جمهوری اسلامی‌به رژیم صهونیستی محکم، پیشمان کننده و سخت خواهد بود

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: جنایت رژیم صیهونیستی در دمشق و شهادت هفت تن از سرداران سپاه که برای دفاع از حرم اهل بیت(س) در کشور سوریه بودند، بی پاسخ نخواهد بود و این رژیم دست برتر جمهوری اسلامی ایران را در انتقام پشیمان کننده می‌بیند.

حجت السلام والمسلمین  اسداله اسدی با بیان اینکه یکی از دستورات امام علی(ع) در شب های قدر وارد شده و ما در معارف دینی به آن توجه داریم این هست که به فرزندانشان امام حسن(ع) و امام حسین(ع) یاور مظلوم و دشمن ظالم بودن است، تصریح کرد: این دستور و تاکید  حضرت امیر(ع) تنها برای دوستداران اهل بیت (س) نیست، بلکه برای همه جهانیان است که از مظلوم در برابر ظالم دفاع کنند و این موضوع یک ملاک عقلانی، منطقی و عاطفی برای شناخت مصادیق ظالم و مظلوم است.

 

روز قدس، روز همدردی با ملت مظلوم غزه

وی با اشاره به مقاومت 80 ساله مردم مظلوم فلسطین در برابر اشغالگری رژیم صیهونیستی یادآورشد:یکی از مصادیق مظلوم بودن وضعیت فعلی غزه است که و مردمی‌که در این مدت زیر چکمه‌های رژیم غاصب صیونیستی با توکل برخدا صبوری و مقاومت می‌کنند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی در جمعیت هلال احمر خراسان رضوی با اشاره به سخن امام خمینی(ره) که فرمودند "روز قدس روز حیات مجدد اسلام است" گفت: این روز برای همه آزادگان جهان، مسلمانان، دوستداران اهل بیت(ع) است که برای حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس با مردم مظلوم فلسطین همدردی کنند.

 

روز قدس متفاوت

وی با اشاره به اینکه مراسم روز قدس امسال دارای تفاوت هایی با سال های گذشته است، خاطرنشان کرد: حمله رژیم صهونیستی به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دمشق و شهادت هفت تن از سرداران سپاه اسلام که برای دفاع از حرم اهل بیت(ع) در این کشور حضور داشتند، جنایت وحشیانه ای است که برخلاف تمام معاهدات بین المللی و حقوق بشری صورت گرفته است.

حجت السلام اسدی با اشاره به اینکه رژیم صهونیستی صفاک و کودک کش صیهونیستی با اینکار خوی وحشیگری خود را برای بار دیگر نشان داد، عنوان کرد: ما شاهد بودیم که این رژیم در جنایت دیگری به مجروحان، بیماران و مردم حاضر در بیمارستان شفا در شهر غزه هم رحم نکرده و ایشان را در حال که مجروح یا روزه دار بودند، به شهادت رسانده است.

 

دعوت از مردم و خانواده بزرگ هلال احمر برای حضور در راهپیمایی روز جمعه

وی با دعوت از عموم مردم برای حضور در راهپیمایی روز قدس یادآور شد: مردم ما به خوبی با خوی وحشی گری و متجاوز رژیم صیهونسیتی آشنا هستند و همین موضوعات اخیر از مهمترین دلایلی است که امسال روز قدس متفاوت نسبت به سال های اخیر خواهیم داشت.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر خراسان رضوی با دعوت از عموم خانواده جمعیت هلال احمر برای حضور در مراسم عظیم راهپیمایی روز قدس تاکید کرد: ما قطعا مانند سالهای قبل شاهد حضور پرشور خانواده بزرگ هلال احمر استان در این مراسم هستیم و نجاتگران، امدادگران، داوطلبان و جوانان با ظرفیت عظیمی‌که دارند در این روز خدمات ارزنده خود را به شرکت کنندگان در این مراسم معنوی ارائه خواهند کرد. جمعیت هلال احمر استان آمادگی کامل برای پوشش این امدادی وفرهنگی این مراسم دارد و قطعا حضور امسال با توجه به اتفاقات اخیر و شهادت مستشاران نظامی‌کشورمان پرشورتر خواهد بود.

 

انتقام از رژیم صهونیستی ابعاد بین المللی خواهد داشت

وی با اشاره به تاکیدات رهبر انقلاب(مدظله العالی) در خصوص انتقام پشیمان کننده از رژیم صیهونیستی افزود: سیلی جمهوری اسلامی‌به رژیم صهونیستی محکم، پیشمان کننده و سخت خواهد بود و قطعا انتقام از این رژیم تنها در یک بعد نخواهد بود و ابعاد بین المللی خواهد داشت.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر خراسان رضوی افزود: انتقام به این صورت نیست که به صورت آنی پاسخ داده شود، این موضوع در سطح مسئولان کشوری و لشگری بررسی می‌شود و با توجه به ابعاد بین المللی آن تصمیم گیری خواهد شد.

 

منتقم از القاب حضرت حجت(عج)

حجت السلام اسدی تاکید کرد: موضوع انتقام در فرهنگ دینی و معارف اسلامی ما مورد توجه قرار دارد به گونه ای که یکی از القاب حضرت حجت(عج) منتقم است، در مبنای فکری و اسلامی ما ظالم و منظلم هردو محکوم هستند و ما هم نمیتوانیم منظلم باشیم و زیر بار چنین ظلم آشکاری برویم و همچنان که رهبر انقلاب فرمودند انتقام گرفته خواهد شد.

وی افزود: خدشه دار شدن آبروی متجاوز در عرصه جهانی،کاهش سطح تعاملات بین المللی، شکست غیر قابل ترمیم از رزمندگان مسلمان و غیره همه از ابعاد مهم انتقام محسوب می‌شود.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی