امروز: ۱۴۰۱/۵/۲۰
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۰ يکشنبه ۲۲ فروردين ساعت ۸:۵۹ کد مطلب: 63595
 امدادرسانی هلال احمر تربت حیدریه به ۱۲۵ نفر در سال ۹۹
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر تربت حیدریه؛سعید فکوری گفت: پارسال با توجه به شرایط خاص کشور از لحاظ شیوع کرونا خدمات هلال‌احمر نیز  در بخشهایی با شرایط متفاوت برگزار شد.


وی افزود:در این بین ۱۲۵ نفر در حوادث مختلف مصدوم و ۴ نفر فوت شدند که توسط امدادگران هلال احمر این شهرستان خدمات امدادی دریافت کردند.

معاون مدیرعامل و رئیس هلال احمر تربت حیدریه ادامه داد: ۸۳ حادثه در طول پارسال داشتیم که پایگاه امداد و نجات گرماب با خدمات رسانی به ۴۹ حادثه بیشترین ماموریت را انجام داد.

فکوری بیان کرد: در حوزه جوانان ۸۴هزار نفر از خدمات این واحد در مراسمات مختلف استفاده کردند.

او تصریح کرد: شرکت در غربالگری نوروز ۹۹،انجام طرح‌های نذر سلامت،طرح آمران سلامت،ناظران سلامت،شوق رویش از جمله برنامه های بود که توی،واحد جوانان شعبه برگزار شد.


رئیس هلال احمر تربت‌ حیدریه تاکید کرد: در حوزه آموزش نیز بیش از ۱۱۱ دوره آموزشی توسط این واحد در شرایط سخت کرونایی برگزار شد تا سطح آمادگی آحاد مردم را برای مواجهه در حوادث بالا ببریم.

فکوری اظهار کرد: حوزه داوطلبان با حمایت های خیرین عملکرد خوبی در پی فرمایش مقام معظم رهبری در انجام رزمایش مواسات و همدلی داشتند.


معاون مدیرعامل و رئیس هلال احمر تربت حیدریه گفت:بیش از ۸میلیارد ریال توسط واحد داوطلبان در بخشهای مختلف مانند خرید جهیزیه،تهیه اقلام بهداشتی و بسته‌های غذایی و تهیه دارو صورت گرفت.
او افزود: پروژه‌ خیر ساز پایگاه امداد و نجات بین جاده‌ای گرماب۲۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته  و تاکنون با  رایزنی با خیرین ادامه پیدا کرده و از همین جا هم درخواست می‌کنیم که خیرین در این زمینه به ما کمک کنند. رئیس هلال احمر تربت حیدریه ادامه داد: پارسال از محل اعتبارات ملی یک میلیارد و ۵۰۰میلیون ریال برای بهسازی پایگاه امداد و نجات کامه هزینه شده که امسال نیز مابقی کار انجام خواهد شد.

فکوری بیان کرد: یکی از نیاز های منطقه  انبار  بزرگ جنوب استان است مطالعات آن  صورت گرفته و به  اطلاع  فرماندار و نماینده شهرستان‌ رسیده  است.


او تصریح کرد: اجرای پروژه مجتمع تجاری و اداری و فرهنگی یکی از پروژهای مهم شهرستان است که  جلسه‌ای با  نماینده شهرستان و  رئیس جمعیت هلال احمر کشور صورت گرفته که در  صورت تایید نهایی طرح  پروژه قابل اجرا خواهد بود.

رئیس هلال احمر تربت حیدریه تاکید کرد:
پارسال بیشتر از ۱۰هزار بسته غذایی در طرح‌های فرشتگان رحمت،همای رحمت  و ایام محرم بین نیازمندان توزیع شد.

فکوری اظهار کرد: همچنین بیش از ۱۰هزار و ۵۰۰ بسته بهداشتی،۱۷هزار و ۵۰۰ ماسک و ۶هزار و ۵۰۰ پرس غذای گرم  با کمک خیرین در شهرستان های تربت حیدریه و زاوه در بین نیازمندان توزیع شد.

رئیس هلال احمر تربت حیدریه گفت: در ایام کرونا جمعیت هلال احمر با کمک خیرین اقدام به در اختیار گذاشتن کپسول اکسیژن و ونتیلاتور  به خانواده‌های مستمند بصورت امانت کرده است.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی