امروز: ۱۴۰۳/۴/۲۲
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
پایگاههای درمانی هلال احمر ایران وویزه اربعین حسینی
۱۳۹۶/۸/۹

بازديد مدير اموزش و پرورش جناب اقاي احمدي
بازديد مديريت آموزش و پروش جناب اقاي احمدي به همراه اعضاي ستاد اسكان آموزش و پروش شهرستان سرخس در ساعت 11:30 در مورخه 11/1/1394 صورت گرفت و مسئولین با حضور در پست مسافرين نوروزی كه جمعیت هلال احمر شهرستان از نزدیک در جریان روند اجرای طرح های قرار گرفتند .
۱۳۹۴/۱/۲۵

برپايي خيمه دوستدار كودك
به گزارش روابط عمومي جمعيت هلال احمر شهرستان سرخس علاوه بر اجرای خدمات امدادی، راهنمایی های گردشگری و موقعیت های جغرافیایی و برپایی چادرهای سلامت به منظور سنجش رایگان فشار و قندخون مسافران، ، خيمه هايي.با عنوان دوستدار کودک تجهیزشده که دراین فضا کودکان مراجعه کننده از طریق نقاشی و سایر هنرهای تجسمی با مفاهیم جمعیت هلال احمر و اصول هفتگانه آن آشنا می شوند. به دليل حضور چشم گير كودكان و خانواده ها سعی شده در قالب های متناسب با سنین کودکان مراجعه کنند
۱۳۹۴/۱/۲۵

طرح حمايت از طبيعت اجرا شد
روابط عمومي جمعيت هلال احمر سرخس جمعيت هلال احمر سرخس در روز طبيعت جوانان جمعيت هلال احمر سرخس در راستاي حفاظت و حمايت از محيط زيست با انگيزه داشتن طبيعت زيبا و بدون زباله و جهت فرهنگ سازي طرح حمايت از طبيعت را اجرا نمودند. اين طرح با رويكرد حمايتي و اموزشي در خصوص اشتي باطبيعت اجرا شد و در اين طرح 700 عدد كيسه زباله وبروشور در خروجي هاي شهر بين همشهريان و مسافرين نوروزي توزيع گرديد و در راه بازگشت كيسه هاي زباله توسط همشهريان به مامورين محترم شهرداري مستقر در ورودي شهر
۱۳۹۴/۱/۲۵
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۳ چهارشنبه ۱۷ دي ساعت ۱۱:۴۵ کد مطلب: 1820
 معرفی داروخانه جمعیت هلال احمر خراسان رضوی

     داروخانه جمعیت هلال احمر در مشهد، با عنوان مرکز فوریت های داروئی در سال 1375 با اخذ مجوز از سازمان غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی، جهت پاسخگویی به نیازهای داروئی مجاورین و زائرین حضرت ثامن الحجج (ع) فعالیت خود را آغاز نمود.

    پیش از این نیز در دوران دفاع مقدس جمعیت هلال احمر در جهت تهیه و توزیع دارو و تدارکات پزشکی فعالیت های چشمگیری داشته است.

موارد ذیل از جمله خدمات این داروخانه در راه تحقق اهداف عاليه جمعيت در استان خراسان رضوی در خصوص پاسخگوئی به مراجعین می باشد:

-        ارائه خدمات داروئی به بیماران خاص (دیالیزی، پیوندی، ام اس، شیمی درمانی و ...)

-        ارائه مشاوره داروئی به پزشکان

-        ارائه مشاوره داروئی به مراجعین

-        ارتباط با دانشکده داروسازی و بهره مندی دانشجویان از این داروخانه بعنوان مرکز آموزشی

-        تامین و پشتیبانی داروئی از تیم های درمان اضطراری جمعیت هلال احمر در حوادث

و...

     در حال حاضر این داروخانه بصورت روزانه در ایام غیر تعطیل از ساعت 8 صبح تا 21:30 شب بصورت یکسره پاسخگوی مراجعین محترم می باشد.

     مجاورین و زائرین گرامی حضرت رضا (ع) می تواند جهت کسب مشاوره و اطلاعات داروئی با شماره تلفن های 3-38552442 تماس حاصل نمایند

نشانی: مشهد - خیابان امام خمینی - حد فاصل سه راه دارایی و میدان ده دی - داروخانه هلال احمر مشهد

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی