تاريخ: ۱۳۹۸ پنج شنبه ۱۱ مهر ساعت ۱۰:۲ کد مطلب: 50371
 دیدار با فرماندهان پلیس راهور و کلانتری شهرستان خواف در هفته ناجا

 رییس جمعیت هلال احمر خواف از دیدار صمیمانه اعضای جوان  و جمعی از پرسنل این جمعیت با عوامل نیروی انتظامی شهرستان  به مناسبت هفته ناجا خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر  شهرستان خواف، هادی رمضانی رئیس این جمعیت ضمن تبریک هفته ناجا اظهار کرد: به مناسبت هفته نیروی انتظامی جمعی از  پرسنل و جوانان هلال احمر خواف با حضور در کلانتری و پلیس راهور  ، تلاش های پرسنل نیروی انتظامی را گرامی داشتند.

رمضانی افزود: در این دیدار پس از استماع گزارش حوزه ماموریتی نیروی انتظامی، مباحثی درباره همکاری های متعدد در حوزه فرهنگی و امدادی مابین این دو نهاد مطرح شد.

رییس جمعیت هلال احمر خواف با بیان اینکه نیروی انتظامی یکی از ارگان های همکار محسوب و در مواقع بحران از بازوان هلال احمر بشمار می آید، تصریح کرد: لازم است فعالیت های داوطلبانه و انسان دوستانه هلال احمر به مدیران و کارکنان ناجا گزارش شود.

وی در پایان از تلاش های خستگی ناپذیر این نیرو تقدیر کرده و گفت: سالهاست که مردم شریف خواف از اقتدار این نیروی ارزشمند بهره مند است و امیدواریم که در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) و تحت فرماندهی مقام معظم رهبری پر صلابت و مصمم در پیشبرد اهداف عالیه نظام جمهوری اسلامی باشند.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی