تاريخ: ۱۳۹۸ پنج شنبه ۱۸ مهر ساعت ۱۴:۶ کد مطلب: 50483
 نشست مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی با رئیس شعبه واعضای شورای اجرایی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خواف از دیدار اعضای شورای اجرایی با مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف، هادی رمضانی رئیس این جمعیت در ابتدای این جلسه به تشریح عملکرد واحدهای مختلف جمعیت شهرستان در چند سال اخیر پرداخت. 

رمضانی ضمن تشکر از همدلی و همکاری کارکنان و اعضای شورای اجرایی جمعیت هلال احمر خواف در انجام بهینه امور ، در خصوص عملکرد و فعالیت های گذشته جمعیت مطالبی را بیان نمود.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی بابیان اینکه اعضای شورای اجرایی را بعنوان مشاور جمعیت در فعالیت های کلان و اجرایی ، با توجه به توانمندی و تخصص اعضاء معرفی کرد. اظهار داشت:  نقش اعضای شورای اجرایی به عنوان مبلغ و معرف جمعیت در اجتماعات مختلف در جلب همکاری مردم و نخبگان در رسته های گوناگون اشاره کرد.

در ادامه ی این نشست اعضای شورای اجرایی هلال احمر خواف علاوه بر ارائه گزارشی از فعالیت های انجام گرفته به ذکر نارسایی ها، بیان مشکلات موجود جمعیت هلال احمر پرداختند.

 اعضای شورای اجرایی هلال احمر خواف در ادامه خواستار تسریع در ساخت و ساز زمین و ساختمان پایگاه بین شهری شهدای گمنام سه راهی نشتیفان ،انبار امداد،  تجهیزات به منظور ارائه خدمات بهینه در زمینه ی نجات در کوهستان ، سیلاب و.... ، شدند.

لازم به ذکر است دراین جلسه مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی قول مساعد و پشتیبانی درجهت حل موارد ذکر شده را اعلام نمودند.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی