تاريخ: ۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۳ شهريور ساعت ۱۰:۱ کد مطلب: 58989
 برنامه های دهه اول ماه محرم جمعیت هلال احمر شهرستان خواف

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خواف از تهیه و توزیع ماسک و مواد ضدعفونی کننده بین عزاداران در محرم سال جاری توسط اعضای جوان این شعبه خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف, آنچه که در عزاداری های ماه محرم سال جاری قابل تقدیر است، رعایت شیوه نامه های بهداشتی و دستورالعمل های ستاد مبارزه با کرونا در حین برگزاری مجالس عزاداری است.

 

رمضانی از اجرای برنامه های متعدد این جمعیت در ۱۳ روز نخست ماه محرم در قالب طرح “نذر سلامت” در سراسر کشور و همزمان در این شهرستان خبر داد و گفت: در اجرای این طرح امورجوانان جمعیت هلال احمر شهرستان برنامه های متنوعی را عملیاتی کردند.

 

وی تهیه، بسته بندی و توزیع ماسک و موادضدعفونی کننده و توزیع آن بین عزاداران، ضدعفونی محل برپایی مجلس عزای حسینی، برپایی ایستگاه سلامت برای سنجش تب عزاداران و اشاعه فرهنگ استفاده ازماسک را از برنامه های جمعیت هلال احمر خواف در این ایام برشمرد .

رئیس جمعیت هلال احمر در پایان افزود: برنامه های متعدد دیگری از جمله برگزاری دعای زیارت عاشورا ,سیاه پوش نمودن کانون ها ,برگزاری جلسه هم اندیشی در رابطه با بر نامه های ماه محرم, آموزش همگانی از جمله دیگر برنامه های مرکز امور جوانان این جمعیت بود

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی