تاريخ: ۱۴۰۰ يکشنبه ۱۰ مرداد ساعت ۱۰:۷ کد مطلب: 65730
 برگزاری دوره تخصصی پیش بیمارستانی ویژه نجاتگران و امدادگران هلال احمر خواف
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خواف از برگزاری دوره تخصصی پایه پیش بیمارستانی ویژه امدادگران و نجاتگران هلال احمر این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی هلال احمر شهرستان خواف  ؛ کاظم معامله گر  رئیس این جمعیت گفت: این دوره به منظور ارتقاء سطح توانمندی امدادگران و نجاتگران و آشنایی با اصول و اقدامات پیش بیمارستانی در حوادث و سوانح  برگزار گردیده است. 

معامله گر  با اشاره به اینکه این دوره پیش نیاز دوره های تخصصی پایه امداد و نجات است، افزود: سرفصل های این دوره به مدت ۴۵ساعت شامل مدیریت صحنه، آناتومی و فیزیولوژی، مدیریت راه هوایی، تریاژ در حوادث و تروما می باشد که با حضور20نفراز امدادگران در  شهرستان برگزار شده است.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خواف از مردم دعوت کرد برای فراگیری آموزش های کمک های اولیه و آمادگی در برابر مخاطرات، به شعب جمعیت هلال احمر مراجعه کنند .

وی اضافه کرد: با فراگرفتن آموزش های کمک های اولیه و آمادگی در برابر مخاطرات، می توان با صدمات جدیدتر مقابله کرد و تا پیش از انتقال به مراکز درمانی، از پیشرفت صدمات و عوارض جلوگیری کنیم.

این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد: در پایان دوره آزمون های تئوری و عملی برگزار و به قبول شدگان دوره مربوط گواهینامه اهدا می شود
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی