تاريخ: ۱۴۰۱ پنج شنبه ۲۴ آذر ساعت ۸:۳۶ کد مطلب: 70859
 کاروان سلامت هلال‌احمرخواف به روستاهای کم برخوردار اعزام شدند
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خواف گفت: به مناسبت روز جهانی داوطلب و با هدف خدمت‌رسانی و ارتقاء سطح سلامت خانواده‌ها، کاروان سلامت جمعیت هلال‌احمر خواف به روستاهای محروم و کم‌برخوردار خدمت رسانی نمودند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خواف،محمد افشار مقدم رئیس این جمعیت در خصوص اعزام کاروان‌های سلامت به نقاط محروم و کم برخوردار، اظهار کرد: این کاروان‌ها تبلور خدمت‌رسانی صادقانه و تلاش خالصانه داوطلبان هلال‌احمر است که با پشتکار همواره در امر کمک به بیماران نیازمند و خانواده‌های بی‌بضاعت پیشتاز بوده و خدمات داوطلبانه را با اهداف بشردوستانه و بدون هیچ‌گونه چشمداشتی به همنوعان و اقشار نیازمند جامعه ارائه می‌دهند.

وی افزود: به همت واحد داوطلبان جمعیت هلال احمر خواف به مناسبت هفته داوطلب کاروان سلامت جمعیت هلال‌احمر خواف با هدف کمک به بیماران نیازمند و ارتقای سطح سلامت خانواده‌ها به روستاهای همزاره،شیب گرد ،سبزه پنبه  اعزام شدند.

ارائه خدمات رایگان پزشکی و پیراپزشکی
رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان خواف تاکید کرد: ۲۰۰ نفر از ساکنان این روستاها از خدمات رایگان پزشکی و پیراپزشکی این کاروان بهره‌مند شدند.
لازم به ذکر است در این کاروان متخصصانی از قبیل ارتوپد ،داندانپزشک،جراح عمومی،مامایی،پزشک عمومی و ... حضور داشتند و خدماتی چون داروی رایگان ، نوار قلب ، ویزیت رایگان ارائه شد
همچنین سبد غذایی ‌ ، غذای گرم ،آموزش امداد ،کارگاه آموزشی توسط مشاوران اورژانس اجتماعی ، مسابقه نقاشی از جمله برنامه هایی بود که در حاشیه کاروان سلامت اجرا گردید.

گفتنی است مومن زاده معاونت امور جوانان ، امام جمعه شهرستان ، معاونت فرماندار و تمامی مسوولین و فرماندهان نظامی و انتظامی و مسوولین پشتیبان و با پشتکار معدن سیمیدکو در حاشیه بازدید از این کا روان ضمن تقدیر و تشکر و اظهار رضایت آن را بسیار عالی و تاثیر گذار ارزیابی کردند .
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی