تاريخ: ۱۴۰۲ دوشنبه ۱ خرداد ساعت ۸:۵۴ کد مطلب: 71641
 جشن دختران آفتاب در هلال خواف

همایش دختران آفتاب در شهرستان خواف برگزار گردید

 به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف،محمد افشار مقدم رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خواف اظهار داشت: به‌ مناسبت سالروز میلاد حضرت فاطمه معصومه(س) جشن گرامیداشت روز دختر با همکاری بسیج خواهران حوزه الزهرا (س ) وپایگاه بسیج حضرت خدیجه کبری ( س ) در محل پارک بانوان برگزار گردید..

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خواف گفت: این جشن در راستای ارتقای روحیه، نشاط و پویایی در بین دختران و قدرانی از زحمات داوطلبانه اعضای کانون هلال احمر صورت گرفت.

وی ضمن تبریک ولادت حضرت معصومه(س) و روز دختر به تمامی دختران نیکو سرشت اعضای جمعیت هلال احمر شهرستان خواف افزود: خوشبختانه در جامعه اسلامی ما حضور و نقش دختران نسبت به سایر کشورهای اسلامی بسیار مهم و پرشور است و این حضور نظم خاصی به جامعه ما می بخشد. امید است دختران ایران اسلامی با الگو قراردادن زندگی حضرت فاطمه زهرا(س) و حضرت فاطمه معصومه(س)، جامعه اسلامی را به سر منزل کمال رهنمون کنند.

 وی در پایان ضمن بیان این که جمعیت هلال احمر می تواند مشق مدیریت و زندگی اجتماعی برای دختران جامعه ما باشد خاطر نشان کرد: جایگاه و نقش دختران در جامعه و اهمیت حضور آنها پیشرفت و رشد اجتماع و حضور فعال دختران در عرصه های اجتماعی باعث پویایی و پیشرفت آنها و توجه به مقام آنها در جامعه می شود.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی