اجرای طرح نیابت توسط داوطلبان جمعیت هلال احمرخواف
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف ,هادی رمضانی رئیس این جمعیت از اجرای طرح نیابت توسط داوطلبان به منظور تکریم سالمندان و نیازمندان خبر داد.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۴/۱۶ ساعت ۱۰:۵۶

6 مصدوم در حادثه برخورد سه خودروی سواری
رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان خواف گفت: بر اثر برخورد سه خودروری سواری با یکدیگر 6نفر مصدوم شدند.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۴/۱۶ ساعت ۱۰:۱۴

جلسه هم اندیشی مربیان امداد و کمک های اولیه
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف ,هادی رمضانی رئیس این جمعیت از برگزاری جلسه هم اندیشی مربیان در رابطه با نحوه برگزاری کلاس های امداد و کمکهای اولیه در سال جاری خبر داد.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۴/۱۶ ساعت ۸:۵

تقدیر و تشکر خانواده مرحوم دکتر خوشخو طبیعت گرد رشتخواری از عوامل امدادی جمعیت هلال احمر خواف
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خواف, هادی رمضانی رئیس این جمعیت از ارسال پیام تقدیر خانواده های خوشخو,مطیع, مشهوری از عوامل امدادی در حادثه طبیعت گردی اخیر خبر داد.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۴/۱۴ ساعت ۱۷:۳۰

تولیدو توزیع ماسک رایگان توسط اعضای کانون هلال‌احمر سده
رئیس جمعیت هلال احمر خواف گفت : با استفاده از ظرفیت و مشارکت اعضای کانون هلال احمر اقدام به تولید و توزیع ماسک کردیم
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۴/۱۴ ساعت ۱۷:۲۳

کارگاه آموزشی پیشگیری از آسیب های اجتماعی و اعتیاد (طرح پيمان)
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خواف، هادی رمضانی رئیس این جمعیت اظهار داشت: سازمان جوانان با بهره مندی از پتانسیل کم نظیر دوران جوانی، توانسته است نقش پر رنگ و تاثیرگذاری از حضور جوانان در مقابله با آسیب های اجتماعی را به نمایش بگذارد.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۴/۱۲ ساعت ۱۰:۲۷

برگزاری آخرین جلسه شورای اجرایی چهارمین مجمع هلال احمرخواف
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف,هادی رمضانی رئیس این جمعیت ضمن تبریک دهه کرامت و ولادت با سعادت حضرت علی ابن موسی الرضا (ع)از برگزاری آخرین جلسه شورای اجرایی با حضور شورای اجرایی و بازرس سابق خبر داد.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۴/۱۲ ساعت ۸:۳۲

سقوط طبیعت گرد 45 ساله رشتخواری در ارتفاعات کفتر دره خواف
رئیس جمعیت هلال احمرشهرستان خواف از پیدا شدن پیکر طبیعت گرد 45 ساله رشتخواری بعد از چندین ساعت تلاش امدادگران این جمعیت خبر داد
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۴/۷ ساعت ۹:۶

به مناسبت ولادت با سعادت حضرت معصومه (س) و روز ملی دختران از اعضای فعال در جمعیت هلال احمر شهرستان خواف تجلیل به عمل امد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خواف هادی رمضانی رئیس این جمعیت ضمن تبریک دهه کرامت اظهار داشت:به‌مناسبت سالروز میلاد حضرت فاطمه معصومه(س) و گرامیداشت روز دختر در جمعیت هلال احمر و در راستای ارتقای روحیه، نشاط و پویایی در بین دختران و قدرانی از زحمات داوطلبانه اعضای خواهر در جمعیت هلال شهرستان خواف تجلیل بعمل آمد. .
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۴/۶ ساعت ۱۰:۴۲

برگزاری کارگاه آموزشی و مراسم جشن بمناسبت دهه کرامت
رئیس جمعیت هلال احمر خواف از برگزاری کارگاه آموزشی خانواده سالم با حضور اعضای کانون روستایی سده در فاطمیه این روستا به مناسبت دهه کرامت خبر داد.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۴/۲ ساعت ۲۳:۲۳