ارتباط مستقیم با مدیریت
منوی مرکز علمی کاربردی شهید فاضل
نظر سنجی مرکز
عملکرد بخش های مختلف حوزه را چگونه ارزیابی می کنید؟  
 نمايش نتايج
لینکهای مرتبط
 
        
 
 
 
 
 
 
معرفی حوزه مرکز علمی کاربردی شهید فاضل سبزوار
در حال حاضر پذیرش دانشجوی مرکز در دو مقطع کاردانی و کارشناسی می باشد و دانشگاه با توجه به توسعه فضای آموزشی و افزایش توان علمی مرکز پتانسیل پذیرش مقطع کارشناسی در رشته های کاردانی موجود در مرکز را دارد.مرکز درخواست رشته های جدید همچون مدد کاری در سه گرایش کودک ،خانواده و اورژانس اجتماعی را کرده است.در قسمت آموزش های تخصصی مرکز علاوه بر برگزاری دوره های تخصصی و بازآموزی و ضمن خدمت ،پتانسیل برگزاری دوره های عمومی امداد و نجات را نیز دارد.
استان ظرفیت شعب را جهت شرکت در دوره ها مشخص می کند بعد از اطلاع رسانی به مرکز پذیرش توسط مرکز صورت می گیرد.مرکز، آموزش های لازم مربوط به دوره ها را متناسب با سرفصل های ابلاغی از سوی استان توسط مربیان مجرب با تخصص های مرتبط در اختیار فراگیران قرار می دهد.در مورد آموزش های ضمن خدمت پس از درخواست دوره ضمن خدمت توسط اداره یا ارگانی خاص ،مرکز مرکز با اعزام مربی آموزش های لازم را طبق ساعات و سرفصل های تبیین شده در آموزش های ضمن خدمت در اختیار آن اداره یا ارگان قرار می دهد.
 در حوزه آموزش: پذیرش و ثبت نام پذیرفته شدگان-ارائه دروس و انتخاب واحد-انجام امور فارغ التحصیلان.
در حوزه فرهنگی هنری:برگزاری برنامه های متنوع در مناسبت های مختلف-برگزاری اردوهای زیرتی-سیاحتی- برگزاری گردش های علمی.
در حوزه مالی: امور مربوط به پرداخت شهریه-ارائه وام دانشجویی .
 در حوزش پژوهش : ارائه مقالات توسط اساتید و دانشجویان-انتخاب دانشجوی نخبه.
 در حوزه آموزش های تخصصی: برگزاری دوره های تخصصی امدادو نجات ،دوره کوهستان ،دوره اسکان اضطراری ،دوره پیش بیمارستانی و ... دوره های بازآموزی -دوره آموزش های ضمن خدمت 21 ساعت، 8ساعت،و ..

آخرین اخبار مرکز شهید فاضل
انتصاب رضا شهرآبادی به عنوان سرپرست مرکز علمی کاربردی هلال شهید محمد فاضل سبزوار
دکتر سید مجتبی احمدی طی حکمی رضا شهرآبادی را به عنوان سرپرست مرکز علمی کاربردی هلال شهید محمد فاضل سبزوار منصور کرد.
۱۳۹۵/۸/۲۴

دانشگاه هلال احمر سبزوار بدون آزمون ، دانشجو می پذیرد
دانشگاه شهید محمد فاضل هلال احمر سبزواردر رشته های کاردانی حرفه ای امداد و سوانح(14226)، کاردانی حرفه ای مددکاری اجتماعی- مددکاری کودک(13962)،کاردانی حرفه ای مددکاری اجتماعی – مددکاری خانواده(13923) برای ورودی مهر ماه 95 بدون آزمون دانشجو می پذیرد.
۱۳۹۵/۶/۹

آیین نامه جدید فرآیند درخواست تجدید نظر و تغییر نمرات
بر طبق ابلاغ جدید دانشگاه جامع در انتهای ترم جاری امکان درخواست تجدید نظر سیستمی برای نمرات امتحانات از سیستم حذف و جایگزین آن فرآیندی است که می توانید در زیر مطالعه فرمایید. همچنین دانشجویانی که خواستار درخواست تجدید نظر می باشند باید در چها چوب این آیین نامه کاربرگ منظور را تکمیل و در مدت مقرر در اختیار آموزش مرکز قرار دهند.
۱۳۹۴/۱۰/۲۰

طرح بازنگری سرفصل ها و رئوس مطالب در رشته های موسسه هلال ایران
با عنایت به نظر ریاست موسسه هلال ایران مبنی بر بازنگری سر فصل های دروس رشته های موسسه هلال ایران، با جمع آوری تجربه و رویکردهای مختلف و متنوع مدرسین در مراکز مختلف در سطح کشور، بدینوسیله از اساتید مورکز هلال احمر سبزواردعوت می گردد تا با دریافت فرم مذکور از لینک آدرس http://rcs-khr.ir/Members/DownloadFile.aspx?file=187.docx در زیر پرتال مرکز در جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی، و تکمیل آن و ارسال تا تاریخ 94/8/25 به ایمیل helal.sabzevar.uast.edu@gmail.com پشتیبان و همراه با موسسه هلال ایران و
۱۳۹۴/۸/۱۷

طرح آموزش و ارزیابی امدادگران و نجاتگران هلال احمر استان در محل پست های نوروزی
۱۳۹۴/۱/۱۵

بیانات مقام معظم رهبری بمناسبت سال جدید
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیام نوروزی خطاب به ملت ایران، سال ۱۳۹۴ را سال «دولت و ملّت، همدلی و هم‌زبانی» نامگذاری کردند.
۱۳۹۴/۱/۱۵

برگزاری مراسم تقدیر و تشکر از مربیان مرکز تخصصی علمی کاربردی سبزوار
در روزهای پایانی سال 93 در راستای تقدیر از مربیان فداکار و زحمتکش مرکز آموزش تخصصی میدانی علمی کاربردی سبزوار تقدیر و تشکر به عمل آمد.
۱۳۹۴/۱/۱۵

مراسم کلنگ زنی ساختمان موسسه علمی کاربردی هلال احمر سبزوار در ایام الله دهه فجر
همزمان با دهه مبارک فجر صورت گرفت:کلنگ احداث ساختمان موسسه علمی کاربردی هلال احمر سبزوار به زمین خورد.
۱۳۹۳/۱۱/۲۰
گالری تصاویر