امروز: ۱۴۰۰/۲/۱۷
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۰ يکشنبه ۱۵ فروردين ساعت ۱۳:۵۱ کد مطلب: 63567
 سیزده بدر پرکار، نجاتگران هلال‌احمر خراسان رضوی
نجاتگران هلال احمر خراسان رضوی به ۸ مصدوم حوادث مختلف در روز طبیعت امداد رسانی کردند.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی، غلامرضا صیادی معاون امداد و نجات هلال احمر خراسان رضوی گفت: یک جوان در روز 13 فروردین به همراه خانواده به منطقه ای کوهستانی رفته بودند و که پس از صعود به بخشی کوهستانی قادر به بازگشت نبود که با اطلاع رسانی خانواده اش به ندای امداد هلال احمر به شماره (112)، امدادگران کوهستان پایگاه بوژان به محل اعزام و عملیات امداد و نجات انجام شد.
او افزود: همچنین در حادثه دیگری بر اثر واژگونی یکدستگاه خودرو سمند در کیلومتر 30جاده جغتای به روستای کهنه تنها مصدوم این حادثه توسط امدادگران رهاسازی شده و به بیمارستان منتقل شد.
معاون امداد ونجات هلال احمر خراسان رضوی ادامه داد:در این مسیر حادثه دیگری را نیز شاهد بودیم به طوریکه در کیلومتر 5 جاده جغتای به نقاب یک دستگاه موتور سیکلت واژگون شد و 2 مصدوم برجای گذاشت که پس از اطلاع بلافاصله امدادگران هلال احمر اعزام و پس از تثبیت صحنه، یک نفر از مصدومان برای تکمیل مراحل درمانی بیشتر توسط نیروهای اورژانس به بیمارستان منتقل شد.
صیادی بیان کرد: در روز طبیعت در کیلومتر 73 سبزوار به نیشابور یک دستگاه پراید با موتورسیکلت برخورد کرد و منجر به مصدوم شدن 4 نفر شد که یکی از مصدومان به دلیل جراحات شدید به بیمارستان حکیم سبزوار منتقل شد.
او تصریح کرد: موتورسوار دیگری نیز در کیلومتر 40 سرخس به مشهد با پراید تصادف کرد و یک مصدوم برجای گذاشت که بلافاصله توسط تیم امدادی آبروان هلال احمر مشهد کمکهای اولیه برای مصدوم انجام و نجات یافت.
معاون امداد و نجات هلال احمر خراسان رضوی تأکید کرد: براثر برخورد موتورسیکلت با یک دستگاه پژو پارس در کیلومتر 8 محور خواف به تربت حیدریه ابتدای روستای فایندر یک نفر مصدوم شد.
صیادی اظهار کرد: همچنین در کیلومتر 12 محور خلیل آباد به بردسکن در روز سیزدهم فروردین امسال یک دستگاه موتورسیکلت واژگون شد که با کمک عوامل امدادی هلال احمر و اورژانس یک نفر مصدوم به مرکز درمانی منتقل شد.
معاون امداد و نجات هلال‌احمر خراسان رضوی گفت: در یک حادثه شهری در کیلومتر 35 سرخس به مشهد مرد 25 ساله به دلیل شکستگی ساق پا به بیمارستان لقمان حکیم منتقل شد
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی