امروز: ۱۴۰۲/۱۲/۱۱پربیننده‌ترین ها
گفتگو
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۴۰۱ شنبه ۱۹ شهريور ساعت ۸:۵۵ کد مطلب: 70416
 فوت کودک دو ساله و مصدومیت 4 نفر در پی واژگونی پراید

سیدرسول شخصی زارع سرپرست معاونت امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی از امدادرسانی و انتقال یکی نفر از مصدومین حادثه واژگونی خودروی پراید در کیلومتر 210 شاهرود به سبزوار توسط نجاتگران پایگاه مهر شهرستان سبزوار خبرداد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان، سیدرسول شخصی زارع تشریح کرد: در ساعت 6:40 روز جمعه 18 شهریور ماه طی تماس اورژانس با ندای امداد 112 مبنی بر واژگونی خودروی پراید در کیلومتر 210 شاهرود به سبزوار و درخواست اعزام آمبولانس با توجه به تعداد مصدومین ، بلافاصله هماهنگی های لازم توسط مرکز کنترل و هماهنگی عملیات استان EOC)) جهت اعزام یک  تیم با خودروی آمبولانس از پایگاه مهر  شهرستان سبزوار به محل حادثه صورت پذیرفت.

وی بیان داشت: متاسفانه این حادثه باعث فوت کودک 2 ساله و مصدومیت 4 نفر دیگر از سرنشین های خودروی پراید شد که تیم اعزامی پس از رسیدن به محل حادثه ضمن ارزیابی و تثبیت صحنه و انجام کمک های اولیه جهت مصدومین با کمک عوامل اورژانس، یکی از مصدومین حادثه (آقای 36 ساله) را به بیمارستان شهید بهشتی سبزوار منتقل نمودند و سایر مصدومین نیز توسط اورژانس جهت تکمیل مراحل درمان به مرکز درمانی منتقل شدند. این عملیات با حضور نجاتگران مجید دادمهر، سیدداریوش عابدینی و جواد سنگ سفیدی در ساعت 8:51 پایان یافت

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی