امروز: ۱۴۰۱/۹/۹پربیننده‌ترین ها
گفتگو
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۹ پنج شنبه ۲۶ تير ساعت ۱۲:۳۰ کد مطلب: 58675
💥مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی::
 انتخابات هلال احمر تجلی مردمی بودن این جمعیت است
💥مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی:
انتخابات هلال احمر تجلی مردمی بودن این جمعیت است

⭕️ مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی در اولین جلسه مجمع استانی مقارن با برگزاری انتخابات اعضای هیئت مدیره و بازرسان هلال احمر خراسان رضوی این انتخابات را تجلی مردمی بودن نهاد هلال احمر و مظهر مشارکت اعضا در برنامه ها و فعالیتهای آن دانست.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی، دکتر سید مجتبی احمدی، در آغاز این نشست
که باحضور 32 نفر از 36 نفر اعضای مجمع در زمان مقرر آغاز شد، ضمن تشکر از احساس مسئولیت اعضا برای شرکت در انتخابات و نیز امانتداری مسئولان شعب و ستادهای اجرایی و نظارت در برگزاری انتخابات سالم گفت:
با توجه به شرایط خاص بیماری کرونا بلافاصله با حضور دو سوم اعضا جلسه رسمیت یافت.
در این انتخابات اعضای هیئت مدیره هلال احمر خراسان رضوی شامل آقایان مجید محمدی، علی منظم اسماعیل پور، علی خوشگفتار و جواد انصاری به عنوان منتخب برای حضور در مجمع کشوری نیز معرفی می شوند.
همچنین خانم الهام بهره مند و سعید نامی به عنوان بازرسان پنجمین دوره انتخابات مجامع در هلال احمر خراسان رضوی انتخاب شدند.
مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی همچنین در قسمتی از این جلسه، پیام رییس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران را برای مرحله دوم پنجمین دوره انتخابات مجامع قرائت کرد.
در پیام دکتر کریم همتی آمده است: " جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران با داشتن سرمایه های عظیمی از داوطلبان، کارکنان، امدادگران و نجاتگران یکی از نمادهای غرور انگیز خدمت در کشورعزیزمان است که هرجا حادثه ای به وقوع پیوسته، فداکارانه در عرصه حضور داشته و صحنه هایی را رقم زده اند که تحسین همگان را در پی داشته است."
وی در این پیام خاطرنشان کرده است: " جمعیت هلال احمر کشور در حالی در سال جاری یکصدمین سالگرد تاسیس خود را جشن می گیرد، که در روز 23 خرداد مرحله اول پنجمین دوره انتخابات مجامع خود را در فضایی رقابتی، سالم و به دور از حاشیه برگزار کرد. نتیجه این رویداد، انتخاب 666 نفر از میان  نامزدهای شرکت کننده بود که به عنوان اعضای شوراهای اجرایی به مرحله دوم راه یافته اند.  اینک در آستانه برگزاری مرحله دوم این انتخابات که بصورت همزمان در 30 استان کشور برگزار می شود، قرارداریم. "
در این پیام دکتر همتی آمده است" به عنوان رئیس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران انتظار دارم که صاحبان رای با چشمانی باز و رویکردی جامع، شایسته ترین افراد  را برای نشستن بر این جایگاه مقدس انتخاب کنند. جایگاهی که در آن اعضای هیئت مدیره استان و شورای عالی جمعیت هلال احمر کشور را شکل خواهند داد. پس به هر میزان که بیشتر احساس مسئولیت کرده و حساسیت بیشتری در این زمینه وجود داشته باشد، بی شک نمود آن در خدمتی سرشار از خیر و برکت در همه ارکان  جامعه انعکاس خواهد یافت. "
وی می افزاید: " با اتکال به نامِ نامی حضرت حق و استعانت از حضرت ولی عصر (ارواحنا له الفداه) ، آغاز دومین مرحله از پنجمین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران را اعلام می کنم. "
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی