امروز: ۱۴۰۰/۱۱/۵
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
پربیننده‌ترین ها
گفتگو
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۹ پنج شنبه ۲۸ اسفند ساعت ۱۳:۵۵ کد مطلب: 63435
احیای مجدد شیرخوارگاه هلال احمر در مشهد :
 ششمین جلسه هیئت مدیره خراسان رضوی پیش پای بهار

 

 

ششمین جلسه پنجمین دوره هیئت مدیره جمعیت هلال احمر خراسان رضوی امروز در ساختمان صلح استان در مشهد برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی ، در ششمین جلسه هیئت مدیره استان مجوز احیای مجدد شیرخوارگاه شهید هاشمی نژاد با انجام مراحل قانونی و نیز شرایط خاص برای نگهداری ایتام طبق نیت بانی صادر شد .

در این نشست همچنین گزارش طرح ناظران سلامت هلال احمر و نیز طرح امداد بهاری هلال احمر برای نوروز 1400 ارائه شد .

 دکتر سید مجتبی احمدی ، مدیرعامل هلال احمر استان در این جلسه با تبریک اعیاد شعبانیه توضیحاتی را درباره وضعیت فعلی و روند قضایی مجموعه شیرخوارگاه سابق هلال احمر استان در مشهد و بازپسگیری آن و نیز اقدام انجام شده در موقوفه ربانی هلال احمر ارائه کرد .

همچنین حجت الاسلام والمسلمین اسدا.. اسدی ، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه هلال احمر خراسان رضوی یز در این نشست ضمن بیان نکاتی در فضیلت ماه شعبان ، اظهار کرد : عضویت هلال احمر در قرارگاه مواسات استان و تجلیل آیت ا... علم الهدی از خدمات هلال احمر در طرح های کمک مومنانه از مهمترین رویدادهای امسال بود .

اعضای هیئت مدیره و بازرسان هلال احمر استان هم در قسمتی از این نشست به بیان نکات و نظرات خود پرداختند 

 

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی