امروز: ۱۴۰۱/۹/۹پربیننده‌ترین ها
گفتگو
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۹ دوشنبه ۱۹ آبان ساعت ۱۳:۵۸ کد مطلب: 61474
 تصویب بودجه پیشنهادی99 و بررسی صورتهای مالی98 هلال احمر خراسان رضوی

دومین جلسه فوق العاده پنجمین دوره مجمع عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی امروز با بررسی و تصویب صورتهای مالی، ترازنامه و توزیع بودجه سال99جمعیت هلال احمر استان در حالی برگزار شد که بودجه پیشنهادی سال1399 جمعیت هلال احمر خراسان رضوی نیز مورد تصویب قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی، این نشست با حضور 21نفر از 36عضو مجمع عمومی جمعیت هلال احمر، به صورت آنلاین و غیر حضوری در شرایط کرونایی برگزار شد.

مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی در آغاز این نشست با تبریک ایام ربیع و میلاد رسول مهر و رحمت، اظهار کرد:

اجرای طرح آمران سلامت در لبیک به رهبری در 22شعبه و 2 نمایندگی هلال احمر در استان اجرا شد و 317 هزار نفر از خدمات جمعیت هلال احمر اعم از آموزش و فرهنگ سازی در مواجهه با کرونا استفاده کردند.

دکتر سید مجتبی احمدی با اشاره به اجرای طرح نذرآب3 در مناطق سر بیشه خراسان جنوبی افزود: اعزام گروه ویژه سازمان داوطلبان و ارائه خدمات درمان سرپائی و حمایت روانی و بهداشتی با مشارکت اعضای جوانان و اعطایی اقلام حمایتی در مناطق صورت پذیرفت.

در آغاز این نشست آقایان انصاری و حسنی به عنوان اعضای هیئت رئیسه موقت و سپس دائم انتخاب شدند، ضمن اینکه خانم دکتر بهرمند و سعید نامی، بازرسان استان نیز در این جلسه حضور داشتند.

 
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی