امروز: ۱۴۰۳/۴/۲۳تازه ترین رویداد ها
احیای قلبی دختر 14 ساله عراقی با تلاش پزشکان داوطلب هلال‌احمر
پزشکان و کادر درمان داوطلب هلال‌احمر کشورمان توانستند جان دختر 14 ساله عراقی را پس از یک ساعت عملیات احیای قلبی، نجات دهند.
۱۴۰۲/۶/۸

عمره مفرده تا پذیرش شروط ایران برقرار نمی‌شود/ آخرین وضعیت سفرعتبات
رئیس سازمان حج و زیارت با اشاره به اینکه برای تشرف ایرانیان به عمره مفرده طرف سعودی باید همه شروط ایران را بپذیرد، به تشریح آخرین وضعیت سفر به عتبات در شرایط کرونا پرداخت.
۱۴۰۰/۵/۱۳

دکتر همتی:آمادگی هلال احمر برای ارائه خدمات به زائران عتبات عالیات
رییس جمعیت درباره سفر زائران ایرانی به عتبات عالیات در ایام اربعین گفت: برای اربعین سالجاری تعداد محدودی از هموطنان به کشور عراق مسافرت می‌کنند و جلسات با محوریت وزارت کشور در حال برگزاری است.
۱۴۰۰/۵/۱۱

برقراری سفر به عتبات برای محرم و صفر به صورت محدود
رئیس سازمان حج و زیارت گفت: اگر امکان اعزام زائران عتبات با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشت فراهم شود هزینه‌های زائران کاهش می‌یابد.امیدواریم پیش از اربعین اعزام زائران عتبات به صورت محدود و هوایی آغاز شود.
۱۴۰۰/۵/۴

موافقت ستاد کرونا با برقراری سفر هوایی به عتبات
پس از ابلاغیه وزارت بهداشت عراق برای پذیرش زائران ایرانی، ستاد کرونای کشورمان نیز با تشرف زائران به عتبات با رعایت نکات بهداشتی و محدود و البته به صورت هوایی موافقت کرد و به این ترتیب سفر به عتبات به زودی از سرگرفته می‌شود.
۱۴۰۰/۴/۲۶

ایران به عراق نامه داد/ احتمال حضور زائران ایرانی در راهپیمایی اربعین
در حالی که چهار ماه تا اربعین حسینی باقی مانده، بسیاری از عاشقان حسینی در انتظار موافقت مسؤولان برای تشرف به عراق در ایام اربعین هستند تا بار دیگر بتوانند مسیر عشق را با پای پیاده طی کنند.
۱۴۰۰/۳/۸

۳ سناریو برای اربعین 1400 متصور است
معاون حج و عمره مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر در تشریح تدابیر اتخاذ شده جهت مراسم حج امسال با توجه به اظهاراتی از سوی مقامات عربستان، گفت: وزیر بهداشت قول دادند که در صورت برگزاری مراسم حج و اعزام حجاج ایرانی، تامین واکسن کرونا برای حجاج را بدون نوبت انجام داده و واکسن برایشان تامین شود.
۱۴۰۰/۲/۲۵

مجوز اقامه نماز در مسجدالحرام و بازگشایی روضه منوره حضرت رسول(ص) صادر شد
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، تلویزیون رسمی عربستان اعلام کرد: مقامات عربستانی به شهروندان و افراد مقیم این کشور اجازه داده‌اند که پس از ۷ ماه تعطیلی، در مسجدالحرام نماز اقامه کنند.
۱۳۹۹/۷/۳۰

پیام رهبر معظم انقلاب به مناسبت ایام حج:حج، رزمایش قدرت در برابر مستکبران است
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی به‌مناسبت ایام حج با تأکید بر وحدت امت اسلامی در برابر آمریکای متجاوز و رژیم صهیونیستی و همچنین لزوم اهتمام به «کمک به فلسطین مظلوم، دلسوزی برای پیکر مجروح یمن و دغدغه مسلمانان زیر ستم در هر نقطه جهان»، سران برخی کشورهای اسلامی را که برای سود شخصی چند روزه با رژیم غاصب صهیونیستی دست دوستی می‌دهند به پرهیز از این رفتار ذلت‌بار نصیحت کردند.
۱۳۹۹/۵/۱۱

آخرین وضعیت "حج" و "اربعین" امسال از زبان رییس جمعیت هلال احمر
رئیس جمعیت هلال‌احمر ضمن بازدید از بخش‌های مختلف خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.
۱۳۹۹/۳/۳۱

بنر پیام ها