امروز: ۱۴۰۳/۴/۱پربیننده‌ترین ها
گفتگو
اوقات شرعی

تاريخ: ۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۳ ارديبهشت ساعت ۱۲:۵۲ کد مطلب: 33475
 در خصوص ثبت نام بیمه تکمیلی سال 96 -95
پیرو نامه شماره 34900 – 20/9/95  با عنایت به بخشنامه  سال 95 دبیرکل محترم جمعیت در خصوص انعقاد قرارداد با شرکت بیمه دانا که مقرر گردیدکارکنان شاغل در جمعیت هلال احمر اعم از ( رسمی ، پیمانی، قرارداد معین، بازنشستگان) با مشارکت کارمندتحت پوشش بیمه درمان تکمیلی ( به مدت 12 ماه) تا مورخه15/3/96  قرار گیرند و نظر به اینکه انعقاد قرارداد بیمه تکمیلی با شرکت  بیمه منتخب  در سال  آینده از تاریخ15/3/96  برابر تیپ قرارداد و دستور العمل ارسالی از تهران اقدام خواهد گردید ، خواهشمند است دستور فرمائید به نحو مقتضی موضوع موارد ذیل به اطلاع پرسنل آن حوزه رسانده و تا مورخ 29/12/95  نسبت به تکمیل فرم پیوست توسط همکاران محترم آن حوزه  اقدام و طی نامه اداری  به این معاونت ارسال نمائید .
1-    همکاران محترم ( رسمی ، پیمانی، قرارداد معین ،بازنشسته) که تحت پوشش بیمه درمان  تکمیلی می باشند در صورت تقاضای انصراف و یا حذف افراد تحت تکفل میتوانند مراتب را طی تکمیل وارسال فرم مذکور اقدام ، تاحق بیمه متعلقه به ازای هر نفر برابر قرارداد، ماهانه از تاریخ 15/3/96  از حقوق کسر نگردد. تاریخ مؤثر برای حذف ، منوط به اعلام کتبی متقاضی تا تاریخ  29/12/95  می باشد درغیر این صورت ، کماکان حق بیمه ماهیانه کسر خواهد گردید.
2-    همکاران محترم که موفق به ثبت نام خود و یا افراد تحت تکفل در سال جاری نگردیده اند ، می بایست فرم درخواست بیمه درمان تکمیلی را تا تاریخ 29/12/95  تکمیل و ارسال نمایند تا در قرارداد سال آینده از تاریخ 15/3/96 منظور گردد. ( توضیح آنکه مابه التفاوت  حق بیمه از انعقاد قرارداد به مبلغ حق بیمه سال گذشته افزوده خواهد گردید)
3-    همکاران شاغل که در لیست بیمه دانا  تا مورخ 15/3/96 عضویت داشته اند و بازنشسته گردیده اند در صورت تقاضای عضویت در لیست بیمه سال آینده می بایست از طریق کانون بازنشستگان جمعیت اقدام  نمایند و در صورت ارسال در خواست به این معاونت  هیچگونه ترتیب اثری داده نخواهد شد.
4-    سرانه حق بیمه هر فرد وچگونگی پرداخت تویط بیمه شده (کارمند ) واعضای تحت تکفل وغیر تحت تکفل متعاقباٌ اعلام می گردد.
مدارک مورد نیاز :
-    تکمیل فرم درخواست بیمه تکمیلی
-    تصویر دفترچه درمان سرپرست وافراد تحت تکفل متقاضیانی که در لیست سال گذشته نبوده وتقاضای عضویت در لیست بیمه تکمیلی سال اینده را دارند .
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی