امروز: ۱۳۹۷/۱۱/۴
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
123  بعدي  >>
برگزاری کارگاه وحدت رویه مالی ویژه خزانه داران هلال احمر کشور
کارگاه وحدت رویه مالی ویژه خزانه داران وعاملین ذیحساب جمعیت هلال احمر سراسر کشوربا حضور دبیرکل و خزانه‌دار کل ، معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی هلال احمر کشور به مدت سه روز در مشهد مقدس در حال برگزاری می باشد.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۱/۳ ساعت ۱۴:۲۲

خزانه‌داران، مسئولِ جلوگیری از هزینه‌های تشریفات زائد هستند
دبیرکل جمعیت هلال احمر ، توقیق در شرایط اقتصادی امروز را با بهره‌گیری از تجربه دوران دفاع مقدس ممکن دانست و خواستار پرهیز از هزینه‌های اضافه و تشریفات زائد با مدیریت خزانه‌داران شد.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۱/۳ ساعت ۱۲:۱۵

اجلاس مدیران و روسای شعب جمعیت هلال‌احمر سراسر کشور برگزار می‌شود
اجلاس مدیران و روسای شعب جمعیت هلال‌احمر سراسر کشور با هدف مرور چالش‌ها و دستاوردهای چهاردهه گذشته و نگاهی به چشم‌انداز آینده، ۲۵ و ۲۶ دی‌ماه همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار می‎شود.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ ساعت ۱۰:۵۶

اجرای طرح “یلدانه” هلال احمر در خراسان رضوی
مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی گفت: طرح «یلدانه» با شعار «یلدا برای همه» و با هدف گسترش همدلی و مهربانی در جامعه، همزمان با شب یلدا از سوی داوطلبان هلال احمر در سراسر استان اجرایی شد.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۰/۲ ساعت ۸:۲۴

پيام تبریک مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی به مناسبت روز جهاني داوطلب
مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی، به مناسبت روز جهانی داوطلب (5 دسامبر) در پیامی، روز داوطلب را به کلیه داوطلبین تبریک گفت.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۹/۱۴ ساعت ۹:۴۱

تبریک مدیرعامل هلال‌احمر خراسان رضوی به مناسبت سالروز تاسیس بسیج
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خراسان رضوی در پیامی هفته بسیج را به همه بسیجیان استان تبریک گفت.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۹/۷ ساعت ۱۳:۴۳

تجلیل ازنجاتگران وکارکنان منتخب در قالب سفرهای تفریحی وسیاحتی
معاون منابع انسانی وپشتیبانی هلال احمر خراسان رضوی از ورود تعدادی از نجاتگران وکارکنان منتخب در راستای افزایش انگیزه این نیروها به مشهد مقدس خبر داد.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۶/۱۴ ساعت ۱۲:۳۶

به مناسبت هفته دولت انجام شد:
افتتاح 3 پروژه عمرانی امدادی وآموزشی در هلال احمر خراسان رضوی
همزمان با ایام هفته دولت و با حضور معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر ، سه پروژه عمرانی امدادی ، آموزشی و اداری در خراسان رضوی به بهره برداری رسید.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۶/۱۲ ساعت ۱۱:۱۵

اهداف مشترک هلال احمر و انتقال خون خراسان رضوی در دیدار مشترک مدیران دو نهاد
مدیر کل سازمان انتقال خراسان رضوی با اشاره به اهداف مشترک این نهاد با هلال احمر گفت: طبق آمار از هر سه نفر حتما یک نفر تا پایان عمر به خون نیاز مبرم پیدا می‌کنند.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۵/۱۴ ساعت ۱۱:۴۱

ضرورت آموزش های امدادی برای پارک بانهای مشهد
مدیرعامل شرکت ترافیک هوشمند الیت مشهد با حضور در جمعیت هلال احمر استان ، برگزاری دوره های آموزشی وکاربردی کمکهای اولیه را برای پارکبانهای مشهد ضروری خواند.
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۵/۹ ساعت ۱۳:۱۱
123  بعدي  >>