امروز: ۱۴۰۰/۷/۲۴
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تاريخ: ۱۳۹۵ شنبه ۲۶ تير ساعت ۱۳:۴۴ کد مطلب: 27903
 مانور تعیین قبله در پایگاههای امداد ونجات هلال احمر خراسان رضوی
با استفاده از نور خورشید در ساعت 13:57 جمعه (دیروز)مانور تثبیت قبله در پایگاههای امداد ونجات هلال احمر خراسان رضوی برگزار شد.
حجت الاسلام والمسلمین اسدا.. اسدی،مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر خراسان رضوی با بیان این مطلب افزود:با توجه به اینکه دو روز در سال،خورشید دقیقا بر روی خانه خدا قرار می گیرد با استفاده از جهت سایه می توان شاخص قبله را تعیین کرد
وی افزود:مانور تعیین وتثبیت جهت قبله در پایگاههای امداد ونجات بین شهری هلال احمر در خطه خورشید در راستای عنایت به اقامه نماز صورت پذیرفت.
به گفته حجت الاسلام والمسلمین اسدی،هلال احمر خراسان رضوی دارای 25 پایگاه ثابت و10 پایگاه موقت در طرح تابستانه امسال است.
ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی