امروز: ۱۴۰۳/۴/۱
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِ‏ بارالها درود و رحمت فرست بر على بن موسى الرضا پسنديده پيشواى پارسا و منزه وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ و حجت تو بر هر كه روى زمين است و هر كه زير خاك بسيار راستگو و شهيد صَلاَةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ‏ درود و رحمتى فراوان و كامل و با بركت و متصل و پيوست و پياپى و دنبال هم همچون بهترين رحمتى كه بر يكى از اوليائت فرستادى.
تاريخ: ۱۴۰۲ چهارشنبه ۱۷ خرداد ساعت ۱۶:۴ کد مطلب: 71754
 امر به معروف یک موضوع اعتقادی است

دکتر محسن ذاکریان در جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر جمعیت هلال احمر استان گفت : موضوع امر به معروف و نهی از منکر یک موضوع اعتقادی است .

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی ، شورای امر به معروف و نهی از منکر جمعیت هلال احمر خراسان رضوی با حضور قاسم باغبان معاون اجتماعی و مطالبه گری ستاد استان برگزار گردید.

دکتر محسن ذاکریان مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های همکاران و اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر استان در کسب رتبه دوم در میان دستگاه های عضو معاونت اجتماعی و مطالبه گری استان ، افزود : ما در جمعیت هلال احمر ضمن شناسایی منکرات شایع در سازمان نسبت به مرتفع کردن آن برنامه ریزی و تلاش می نماییم ، مسئله امر به معروف یک تکلیف اداری نیست بلکه یک موضوع اعتقادی است و همه باید نسبت به انجام آن تلاش نمایند.

 اسد اله اسدی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی در ادامه ضمن بیان مطالبی در خصوص امام خمینی (ره) افزود : در جمعیت هلال احمر به عنوان یک دستگاه مردمی ، ستاد امر به معروف و نهی از منکر همواره فعال است و همکاران در سطح استان همواره در اجرای این فریضه واجب در تلاش هستند.

اسدی گفت : در سال گذشته به صورت مستمر و ثابت هرماه یک جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر در ستاد تشکیل شده است.

قاسم باغبان معاون اجتماعی و مطالبه گری ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان خراسان رضوی در این جلسه ضمن تقدیر از تلاش ها و همکاری های جمعیت هلال احمر در راستای برنامه های ابلاغی ، کسب رتبه دوم جمعیت هلال احمر استان در ارزیابی عملکرد شوراهای امر به معروف و نهی از منکر این معاونت در سال 1401 خبر داد.

باغبان گفت : باید با برنامه ریزی و تلاش در شوراهای امر به معروف و نهی از منکر جامعه را به گونه ای هدایت کنند تا طعم شیرین امر به معروف و نهی از منکر را مردم حس کنند و خودشان آمر به معروف باشند.

شایان ذکر است در پایان این جلسه احکام اعضا شورای امر به معروف و نهی از منکر جمعیت هلال احمر خراسان رضوی تقدیم شد.

ارسال به دوستان  نسخه چاپی


نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما:  
کد امنیتی